Odjíždíte na delší dobu? Nenechávejte svou nemovitost bez dozoru!

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 31.3.2019 | Reality, bydlení

Dostali jste příležitost, která by se nemusela opakovat? Hodláte se na delší dobu odstěhovat mimo Českou republiku - ať už vás za hranice láká dobrodružství nebo lepší pracovní nabídka? V tom případě určitě přemýšlíte, co se po dobu vaší nepřítomnosti bude dít s vaší nemovitostí, kterou máte ve svém vlastnictví. Pakliže odjíždíte na několik měsíců a nechcete svůj byt či dům nechat jen tak ladem skladem, zamyslete se nad tím, jestli by nebylo vhodné jej pronajmout. Získáte tak pasivní příjem, který se vám určitě bude hodit, a navíc díky správy nemovitostí se nebudete muset o nic starat.

Co je správa nemovitostí?

Správa nemovitostí je služba, kterou poskytuje známá a léty ověřená realitní kancelář Happy House Rentals se sídlem v Praze. V rámci služby se postará o nemovitost, ať už se jedná o byt či dům a převezme na svá bedra všechny starosti, o které se za normálních okolností stará majitel. Tato služba je v posledních letech velmi oblíbená a stále častěji využívána, protože s sebou přináší pohodlí a jistotu, že ani v době, kdy se nemůžete osobně o nemovitost starat, nebude chátrat a bude o ni patřičně postaráno.

Co správa nemovitostí zahrnuje?

Správa nemovitostí je poměrně obsáhlá služba, která myslí prakticky na vše od A po Z. V rámci této služby se realitní kancelář postará nejen o komunikaci s nájemníky, ale vyřeší i potřebné havárie či opravy, zajistí účetnictví i inspekce. Výhodou této služby je skutečnost, že se nemusíte o nic starat.

Zaujala vás tato služba?

Pokud vás správa nemovitostí, kterou realitní kancelář poskytuje, podívejte se na oficiální stránky happyhouserentals.com, kde najdete všechny potřebné informace. Dočtete se zde i o postupu, kterým probíhá výběr nemovitosti ke správě a zároveň zde najdete i potřebné kontakty, skrze které se s realitní kanceláří můžete spojit. Neváhejte a svěřte svou nemovitost do rukou zkušených odborníků, kterým již pod rukama prošlo více jak 200 nemovitostí.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667