Kentoya – moderní skútry pro každého!

Zadavatel: Janák Karel | 31.3.2016 | Auto-moto, logistika

Praha (Pressweb) - Společnost Kentoya patří k celosvětově nejuznávanějším výrobcům skútrů. Na českém trhu se v této oblasti pohybuje již 21 let a vybudovala si velmi silnou pozici. Skútry této značky jsou známé svou vysokou konstrukční kvalitou, spolehlivostí, nízkou spotřebou a také originálním pojetím karoserie. Jaké originální modely skútrů má aktuálně Kentoya v nabídce?

Robustní, sportovní, retro i elegantní

Kentoya vyrábí skútry 50 ccm i 125 ccm. Nespecializuje se jen na 1 typ vzhledu, ale na různé druhy karoserií tak, aby si dokázala vybrat co největší část veřejnosti. Na své si přijdou zájemci o sportovní vzhled (modely VIRON, VIKING, SHARKY), robustní vzhled (modely HAMMER I, HAMMER II, BROADWAY) retro designy (TWINCUP – nástupce klasické Babety) i designy v italské eleganci (model IMAD) a mnoho dalších. Moderní skútry Kentoya jsou určeny pro všechny generace i pohlaví.


Skútr Kentoya Moto VIRON 125 4T


Skútr Kentoya MOTO HAMMER II 125 4T


Skútr Kentoya Moto Twincup 50 4T


Skútr Kentoya Moto IMAD 125 4T

Pravidelné akce  a výhodné splátky

Kentoya si pro své zákazníky neustále připravuje nové akce a bonusové programy. V současnosti zákazníci mohou volit nákup na splátky a to výhodně a bez navýšení. I při splátkovém prodeji tedy může zůstat cena skútru stejná jako v případě platby v hotovosti. Kentoya na svých oficiálních stránkách také nabízí bazarové skútry s kvalitními ojetými modely a komplexní nabídkou náhradních dílů. Skútry v kategorii bazar jsou prověřené. Nehrozí tedy klasická rizika spojená s nákupem ojetého auta nebo motocyklu přes inzerát. Rizikům nákupu přes inzerát se detailně věnuje tento článek.


Elektrokolo Kentoya RSEB-303 s akcelerátorem

Kromě skútrů také elektrokola

Značka Kentoya se před několika lety také rozhodla rozšířit oblast svého působení ze světa skútrů i do oblasti elektrokol. Nabízí kola pro muže, pro ženy i pro děti. Hlavní předností pro elektrická kola Kentoya je spolehlivost a nízká spotřeba. Kvalitní Li-ionová baterie a výkonný elektromotor zajišťují dostatečnou pomoc při šlapání s minimálními provoznímu náklady.

Obrázky:
PřílohaVelikost
Image icon 01.jpg12.56 KB
Image icon 02.jpg22.14 KB
Image icon 03.jpg14.37 KB
Image icon 04.jpg18.28 KB
Image icon 05.jpg14.28 KB
Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.