Sháníme nejlevnější povinné ručení

Víte, jak sehnat nejlevnější povinné pojištění pro Vaše vozidlo?
Zadavatel: Bezvafinance s.r.o. | 1.4.2014 | Auto-moto, logistika

Praha (Pressweb) - Povinné ručení musí mít bez výjimky každý, kdo vlastní motorové vozidlo a je jedno jestli se jedná o automobil či motocykl. Na druhou stranu je poté na každém, pro jakou nabídku se rozhodne. Pokud chcete odlehčit svůj rozpočet a sjednat si povinné ručení rychle, poslouží Vám kalkulačka povinného ručení.

Nenechte si radit od makléřů. Využijte online kalkulačku povinného ručení

Při vybírání povinného ručení máte hned několik možných způsobů. Jedním z nich je, že se vydáte na příslušnou pojišťovnu, kde však ve většině případů narazíte na nepříjemnou úřednici, která vám dá jasně najevo, jak moc jí zatěžujete takovými věcmi, jako je nějaké vyřizování. Navíc ani nemáte jistotu, že si z nabízených nabídek vyberete tu nejvýhodnější a právě naopak, můžete zaplatit i mnohem více, než je nezbytně nutné.

U konkrétních pojišťoven vám totiž mnohdy radí makléř, který je zaměstnancem pojišťovny a tak je jasné, že pro něj bude výhodné prodat zákazníkům pojištění za co nejvíce peněz. Obchod tak bude výhodný nejen pro pojišťovnu, ale i pro makléře a budete to právě vy, kdo bude značně znevýhodněn.

Druhou, a již podstatně výhodnější, možností je zřídit si povinné ručení online. To je možné na webovém portálu BezvaPojištění.cz, kde si můžete nejen spočítat tu nejvýhodnější nabídku, která je ve vašem případě dostupná, ale také můžete následně uzavřít nejlevnější povinné ručení přes internet.

Jaké jsou výhody sjednání povinného ručení online:

  • Vše lze vyřešit v klidu z domova, pouze za použití počítače
  • Pomocí online kalkulačky zdarma vypočítáte nejvýhodnější nabídku
  • Výrazně ušetříte díky nižším nákladům a výhodnějším podmínkám
  • Proč je sjednání povinného ručení online výhodné?

Sjednání povinného ručení online je tou nejvýhodnější možností hned z několika důvodů. V první řadě nejsou v ceně započítány služby makléřů. Jelikož navíc srovnávače pojištění fungují pomocí telefonu, tak jsou velice minimální i provozní náklady. Pojišťovny také nemohou díky těmto online srovnávačům své nabídky finančně příliš nadhodnocovat, neboť je jasné, že by o ně nikdo neměl zájem a vybral by si jiného, mnohem výhodnější poskytovatele.

Porovnání online vám může ušetřit více než 50% z běžné ceny

Online porovnání nabídek pojišťoven mnoho lidí nevyužívá, a pokud mezi ně patříte také, tak vám doporučujeme jejich řady opustit. Porovnání online totiž průměrně ušetří 1750,- Kč ročně, což je více jak 50% z běžné ceny povinného ručení. A přeci jen, kdo by v dnešní době nechtěl ušetřit nějakou tu stovku navíc?

Jak online srovnání nabídek funguje?

Pokud by vás tato služba zaujala a přemýšlíte, že byste jí využili, tak další dobrou zprávou je, že je velice jednoduchá na obsluhu. Pouze je totiž potřeba vybrat, pro jaký typ motorového vozidla bude pojištění porovnáváno (osobní automobil, motocykl, nákladní automobil) a následně do kalkulačky zadat potřebné údaje, dle kterých budou vyhodnoceny ty nejvýhodnější nabídky. Výsledky nabídek jednotlivých pojišťoven poté obdržíte během několika málo chvil a navíc budou seřazeny podle toho, jak jsou výhodné.

Do online srovnávače je potřeba zadat:

  • Objem v ccm
  • Užití vozidla (běžný provoz, apod.)
  • Výkon motoru v kW
  • Hmotnost vozidla
  • Rok výroby
  • Výrobce

Co ovlivňuje cenu pojištění?

Cena povinného pojištění není nikdy jasně dána a v každém případě o ní rozhoduje několik faktorů. Jedním z těch nejzásadnějších je objem motoru. Samozřejmě čím větší je, tím je pojistka dražší. Je to z toho důvodu, že vozidlo má poté vyšší maximální rychlost a riziko autonehody je tak vyšší.

Dále také dosti rozhoduje staří vozidla a věk samotného řidiče. Je jasné, že lidé, kteří řídí déle a získali tak již dost zkušeností, dostanou výhodnější nabídky než řidiči, jenž sotva dodělali řidičák. Každopádně zase platí, že jestli je člověk již příliš starý, tak je též částka navýšena.

Jsou i další výhody vyřízení povinného ručení přes BezvaPojištění.cz?

Mezi další obrovské výhody patří i to, že přes portál BezvaPojištění.cz uzavře pojistku na své auto spousta lidí. Pojišťovny tak mají množství uzavřených smluv a i díky tomu mohou nabízet dalším zákazníkům, kteří se rozhodnou uzavřít pojištění, určité výhody.

V online kalkulačce povinného ručení je porovnáváno mnoho známých pojišťoven, které povinné ručení poskytují v rámci svých služeb. Můžeme jmenovat například Generali, Allianz, Uniqa či Wüstenrot.

Samozřejmě výhodnější nabídky mohou dostávat i ti řidiči, kteří jezdí slušně a dle předpisů. Například za každý rok bez zaviněné nehody získají na povinném ručení slevu až 15%, přičemž horní hranice je až 60%. Ovšem má to i opačný efekt a v případě nehody zase bude částka za povinné ručení vyšší. V tomto případě je vysoká i horní hranice a povinné ručení se tak v případě více nehod může prodražit i o 150%.

Témata: nejlevnější povinné ručení, pojištění vozidel | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Bezvafinance s.r.o.

Mezibranská 1579/4
110 00 Praha 1
Mezibranská 1579/4
110 00 Praha 1
Česká republika