Prodej lešení – nečekejte ve frontě na vypůjčení

Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 13.12.2018 | Reality, bydlení

Praha (Pressweb) - Rostoucí ekonomika umožňuje investorům pouštět se do velkých projektů a stavební firmy díky tomuto boomu mají přeplněný kalendář. Pokud dosud spoléhaly pouze na to, že si pro konkrétní práce lešení pouze vypůjčí, může se jim snadno stát, že žádné k mání nebude. Takové zdržení může být fatální a příště už třeba zakázku nedostanou. Co s tím? Řešením je prodej lešení. Vlastní lešení musíte sice někde skladovat, ale máte jistotu, že vždy bude po ruce. Zpočátku vám postačí základní modul, další si můžete dokoupit podle potřeby. Takové požadavky splňuje variabilní lešení Haki.

Prodej lešení Haki – různé moduly a variabilnost

Prodej lešení – někdy je to opravu jediná možnost, jak si zajistit, abyste celou zakázky zvládli v termínu. Lešení Haki se skládá z dílců, s nimiž lze základní modul postupně rozšiřovat. Nejpoužívanější je fasádní lešení, které se skládá ze sloupků, podélníků, příčníků jednotrubkových a dvoutrubkových, rámu, zábradlí a šroubových noh. Celá konstrukce se zpevňuje ukotvením a úhlopříčným ztužením. Prodej lešení Haki je doplněn o podlážky, žebříky a podlážky s poklopem. Pro drobné práce v interiérech i exteriérech až do výšky pracovní plošiny 1,32 m je vhodný modul lešenářská výsuvná koza.

Firma Promal nabízí prodej i půjčení lešení

Prodej lešení nabízí například firma Promal z Jílového u Prahy. Oblíbeným modulem lešení Haki je pojízdné lešení, které lze postavit až do výšky 14,5 metru. Základní rozměr pole je 1,25 x 3,05 metru, ale další rozměry lze přizpůsobit mírám fasádního lešení. Oproti jiným lešenářským konstrukcím je výhodné, že rozměr podvozku nepřesahuje půdorys lešení a lze ho kombinovat s dalšími moduly Haki lešení, protože je univerzální. Prodej lešení je jistota, ale pro specializované firmy, které nedělají tak často fasádní práce, se stále vyplatí lešení si vypůjčit. Firma Promal nabízí dokonce dovoz a sestavení, případně rozebrání lešení přímo na místě.

 

Témata: prodej lešení, lešení Haki, půjčovna lešení, vypůjčení lešení výhodně | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300