Krásný svatební den můžete prožít zde: Penzion Vysočina!

Toužíte si říct své ANO a stále nevíte, jak přesně by to mělo vypadat? Pokud toužíte prožít klidný den se svou milovanou polovičkou a svými blízkými z řad rodiny i přátel, zvolte malebné prostředí, které nabízí právě Penzion Vysočina.
Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 14.12.2015 | Cestování, gastronomie
Autor fotografie:
ChalupaBlatov.cz

Toužíte si říct své ANO a stále nevíte, jak přesně by to mělo vypadat? Pokud toužíte prožít klidný den se svou milovanou polovičkou a svými blízkými z řad rodiny i přátel, zvolte malebné prostředí, které nabízí právě Vysočina. Díky atraktivnímu prostředí plnému zeleně, přilehlých lesů, luk a strání se budete cítit jako v ráji. Daleko od ruchu velkoměsta, jako by se zastavil čas a Vy měli svůj den jen sami pro sebe, bez nežádoucích diváků.

Penzion Vysočina nabízí útulnou atmosféru, vynikající jídlo s příjemnou obsluhou a především má k dispozici svůj vlastní vinný sklípek! Což se, zvláště v případě svatby, velmi hodí. Vaši svatebčané tak mohou využít ochutnávky vín a příjemné posezení v tradiční atmosféře. Pokoje se pyšní perfektní vybaveností. Na chalupě Blatov najdete dvoulůžkové i třílůžkové pokoje a apartmány, které mají i vlastní kuchyňské zázemí. Na všech pokojích je pak vlastní sociální zařízení, dostupná síť Wi-Fi, nebo mikrovlnná trouba. Pokud si svou svatbu neumíte představit bez svých domácích mazlíčků, ani to není problém! Chalupa Blatov je na ně připravená a přivítá je s otevřenou náručí.

Využít můžete i wellness služby, které ubytování Vysočina nabízí svým ubytovaným hostům. K dispozici je sauna a výřivka pro více osob, odpočívárna vybavená lehátky i koupací jezírko, které můžete vyzkoušet v horkých letních měsících. Právě proto si můžete užít svatbu se vším všudy!

S pořádáním svatebních dnů pro své hosty má Chalpua Blatov již bohaté zkušenosti, jak se dočtete v referencích na jejich webových stránkách. Proto neváhejte a poddejte se této představě. Dokonalý servis umocní úžasné prostředí a klidná atmosféra jak dělaná pro Váš svatební obřad a následnou svatební hostinu.

Témata: vysočina, ubytování vysočina, penzion vysočina, svatba, svatba na vysočině | Region: Ústecký kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667