Autoškola Novák Vám nabízí mnoho služeb!

Autoškola Novák
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 14.12.2015 | Služby

Uhlířské Janovice (Pressweb) - Potřebujete řidičské oprávnění, kondiční jízdy nebo nějakou doplňovací výuku? Chcete všechno zvládnout u jedné autoškoly, ale snad žádná nemá tak rozsáhlou nabídku služeb? Nezoufejte, protože řešení existuje! Důkazem toho je například nabídka služeb autoškoly Novák. Jedná se o poměrně novou avšak velice kvalitní a již opravdu oblíbenou autoškolu, která působí zejména v oblasti Kutné Hory, Kolína, Poděbrad, Nymburku, Českého Brodu i Mladé Boleslavi. Autoškola se v dnešní době opravdu vyplatí a řidičský průkaz se jen tak neztratí. Sám majitel autoškoly Novák dodává: „Získání řidičského oprávnění jakékoli skupiny s námi navíc není nic těžkého a s vyškolenými instruktory to je jedna radost, to Vám garantujeme.“

A s čím vším se lze na autoškolu Novák obrátit? Využít jejich služeb můžete v případě, že potřebujete výuku pro získání řidičského oprávnění skupiny A, B, B+E, C i C+E, kondiční jízdy, individuální výuku či výuku v kurzu. Autoškola Novák zároveň pořádá vstupní a pravidelná školení pro získání osvědčení profesní způsobilosti řidiče a nabízí také rozšiřovací a doplňující výuku, která se v této době opravdu neztratí. „Po mnohaletých zkušenostech s řízením vozidel, které jsme nasbírali také v naší sesterské firmě Stěhování Novák, jsme se rozhodli je předat Vám, začínajícím řidičům, i těm, kteří si své znalosti chtějí rozšířit a prohloubit,“ doplňuje trochu informací majitel autoškoly Novák.

Navštěvujete jinou autoškolu a rádi byste přešli? To není žádný problém. Autoškola nová mimo jiné přijímá i nové žáky z jiných autoškol zcela bez problémů. Stačí dodat původní žádost i řidičské oprávnění, potvrzení o zdravotní způsobilosti a i částečném absolvování výuky a výcviku. V této autoškole má prostor pro získání řidičáku prostě každý. Bez výjimky. 

Témata: autoškola Novák, autoškola Kutná Hora, školení řidičů | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300