Václava Klause se čeští voliči v říjnu nedočkají, míní bookmakeři

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 28.8.2013 | Politika, společnost

Londýn/Praha (Pressweb) - 28. 8. 2013: Přání jedněch pravicových voličů ani konspirační teorie jiných se nenaplní, Václav Klaus se o hlasy v říjnových parlamentních volbách ucházet nebude. Myslí si to bookmakeři internetové sázkové kanceláře Unibet, kteří vypsali kurzy na comeback někdejšího lídra české pravice a jeho účast v parlamentních volbách ocenili vysokým kurzem 4,00. Naopak jeho neúčast na jakékoliv kandidátce slibuje zhodnocení pouze v kurzu 1,20.

„Návrat Václava Klause do politiky je v současnosti poměrně zásadní téma, takže se vypsanými kurzy snažíme reagovat,“ hlásí manažer Unibetu pro střední Evropu Stanislav Jurečka. „Zároveň si ale myslíme, že Václav Klaus nebude riskovat své jméno ve střetu, kde má jenom dva měsíce na přípravu, takže pokud podle nás bude chtít ohlásit comeback, bude to někdy později. V předčasných volbách někoho možná zaštítí svým jménem, ale na kandidátce se jej pravděpodobně nedočkáme.“

Zároveň se ale bookmakeři Unibetu kryjí pro chybu možného úsudku a nabídli i možnosti sázky na to, kdo by eventuálně Václavu Klausovi při jeho kandidatuře asistoval. Tady Unibet jednoznačně favorizuje stranu Jany Bobošíkové, která má kurz 1,85, zatímco šance ODS jsou podstatně menší, na možnost, že by byl exprezident na kandidátce společně s Miroslavou Němcovou, je kurz 12,0. Teoreticky pravděpodobnější je podle kurzů účinkování na kandidátce s Petrem Machem (3,0) nebo Vratislavem Mynářem (6,0).

: :

Unibet byl založen v roce 1997 a je online herní společností obchodovanou na burze NASDAQ OMX Nordic Exchange ve Stockholmu. Unibet je jedním z největších veřejně obchodovaných herních operátorů v Evropě a poskytuje své služby ve 27 jazycích na stránkách www.unibet.com, www.unibet.dk, www.unibet.fr, www.unibet.it,www.unibet.be,www.unibet.com.au, www.maria.com a www.mariacasino.dk. Unibet rovněž nabízí B2B služby sportovního sázení prostřednictvím Kambi Sports Solutions,www.kambi.com.

Unibet má nyní 7,2 milionů zákazníků ve více než 100 zemích. Je členem organizací EGBA, European Gaming and Betting Association, ESSA, the European Sports Security Association a co se týče zodpovědného a spravedlivého hraní je auditován a certifikován společností eCOGRA.

Více informací o Unibet Group plc můžete najít na www.unibetgroupplc.com.

Témata: politika, sázka, Unibet, Václav Klaus, volby | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024