Češi Armény smáznou a půjdou se chystat na Italy

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 5.9.2013 | Sport, volný čas, zábava

Londýn/Praha (Pressweb) - 5. 9. 2013: Bez výraznějších problémů by měl český reprezentační tým potvrdit roli favorita a v pátek v Praze porazit Arménii v kvalifikaci o postup na Mistrovství světa ve fotbale v Brazílii. Myslí si to bookmakeři internetové sázkové kanceláře Unibet, kteří náš fotbalový tým favorizují v kurzu 1,33, zatímco úspěch by „nevěřícímu Tomáši“ přinesl 8,5násobek vkladu (kurz na remízu činí 4,75). Zajímavější kurz pak Unibet nabízí na eventuální výhru Čechů o dva a více gólů, která přinese zdvojnásobení vkladu.

„Arméni sice vyhráli v Dánsku, ale chce se nám věřit, že to – i přes rostoucí kvalitu jejich národního týmu – bylo především podceněním ze strany domácích, což se teda snad v pátek opakovat nebude,“ tvrdí manažer Unibetu Stanislav Jurečka. Jeho zaměstnavatel na páteční zápas nabízí i kursy na čisté konto Petra Čecha (kurz 1,75) nebo probuzení českých střelců a následnou kanonádu – na tři a více gólů v síti arménského brankáře si je možno vsadit v kurzu 2,65.

„Ač osobně bych si na nějakou gólparádu nevsadil, tak naším vítězstvím jsem si poměrně jistý,“ hlásí fotbalová legenda Horst Siegl. „Alespoň jeden gól tam protlačíme, naše obrana je hodně konsolidovaná a v brance máme zátku se jménem Petr Čech,“ dodává s úsměvem. Ve druhém zápase naší kvalifikační skupiny pak stejně silně jako našemu národnímu týmu věří Italům, kteří by podle něj s Bulhary neměli mít žádné výraznější potíže. Podobně zápas vidí i Unibet, který vypsal Squadru Azzuru jako jednoznačného favorita v kurzu 1,35, zatímco překvapivé vítězství Bulharů by vyneslo devítinásobek vkladu.

: :

Unibet byl založen v roce 1997 a je online herní společností obchodovanou na burze NASDAQ OMX Nordic Exchange ve Stockholmu. Unibet je jedním z největších veřejně obchodovaných herních operátorů v Evropě a poskytuje své služby ve 27 jazycích na stránkách www.unibet.com, www.unibet.dk, www.unibet.fr, www.unibet.it,www.unibet.be,www.unibet.com.au, www.maria.com a www.mariacasino.dk. Unibet rovněž nabízí B2B služby sportovního sázení prostřednictvím Kambi Sports Solutions,www.kambi.com.

Unibet má nyní 7,2 milionů zákazníků ve více než 100 zemích. Je členem organizací EGBA, European Gaming and Betting Association, ESSA, the European Sports Security Association a co se týče zodpovědného a spravedlivého hraní je auditován a certifikován společností eCOGRA.

Více informací o Unibet Group plc můžete najít na www.unibetgroupplc.com.

Témata: fotbal, kvalifikace, mistrovství světa, sázka, Unibet | Region: Evropa

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024