Velkoformátová dlažba a obklady přesně pro vaši kuchyni

Zadavatel: Jiří Kutal | 14.1.2014 | Reality, bydlení

Nové Město na Moravě (Pressweb) - Rekonstruujete kuchyni či se chystáte na výstavbu kompletně nové? Nechte se inspirovat širokou nabídkou obkladů a dlažeb od společnosti Keramika Soukup www.keramikasoukup.cz. Zatímco v minulosti byla nabídka limitovaná, dnes se kuchyně zdobí zajímavými motivy a barvami a sortiment čítá známé evropské výrobce, jako jsou ABK, Marazzi, Peronda, La Faenza a podobně. Důraz je kladen na kvalitní propracování a elegantní design obkladů i dlažby, které podtrhují vzhled kuchyňské linky. Dlažba do kuchyně musí být zároveň i funkční a snadno udržitelná, při výběru tedy berte na vědomí i tento faktor.

Obklady mají nejčastěji rozměry 10x10 cm, velmi oblíbená je však i výzdoba kuchyně obklady z mozaiky. Zdaleka nebudete výjimkou, když použijete obklady pro koupelnu do kuchyně. Dřívější tendence vyladit kuchyni do světlých barev se také mění a sytě červené, zelené nebo oranžové kuchyně jsou poměrně běžné. Záleží tedy na vašem vkusu a preferencích. A pokud budete s výběrem obkladů či dlažby do kuchyně váhat, v Keramika Soukup vám pracovníci odborně poradí, ochotně zpracují grafický návrh a ve finále zajistí i pokládku dlažby a obkladů.

Pro praktickou údržbu klienti obvykle volí velkoformátové dlažby do kuchyně. Čím méně spárů se v ní totiž vyskytuje, tím lépe se čistí. I dlažba se vyskytuje v různých motivech a barvách, které se dají vzájemně příjemně kombinovat. K dokonalosti vaše bydlení dotáhnete, vyberete-li si rovnou i obklady a dlažbu do koupelny. Jedině tak docílíte kompletní sladění interiéru a navíc získáte kvalitní obklady a dlažby za rozumnou cenu. Nabídka Keramiky Soukup je rozmanitá, zajímavá a lákavá a i ten nejnáročnější zákazník v ní nalezne to, co potřebuje. Nechte se inspirovat a vybírejte i vy.

Témata: dlažba, obklady, velkoformátová dlažba, dlažba do kuchyně, Keramika Soukup | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Jiří Kutal

Lesní 960
592 31 Nové Město na Moravě
Kontaktní osoba: Jiří Kutal
info@internetstream.cz
Internet Stream s.r.o.
Lesní 960
592 31 Nové Město na Moravě
Česká republika
info@internetstream.cz