Jak výhodně koupit či prodat nemovitost a nenechat se napálit?

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 14.11.2017 | Reality, bydlení

Máte nemovitost, kterou potřebujete prodat? Nebo naopak hledáte vhodné bydlení a nevíte si rady? Mezi nejžádanější a také logicky nejdražší lokalitu patří hlavní město Praha. Jisté je jedno, ceny nemovitostí stále rostou. Už loni byl růst obrovský a tato tendence pokračuje také v letošním roce. Mnoho rodin tak řeší nelehkou otázku, kde koupit nemovitost, na koho se obrátit a kde si půjčit?

S realitkou nebo bez realitky?

Tohle rozhodnutí je potřeba opravdu pořádně zvážit. Mnoho lidí se domnívá, že bez realitky to zvládnou sami a ještě ušetří. Ovšem častokrát se stane spíš pravý opak. Budete mít s prodejem i nákupem více starostí, může to trvat delší dobu, a navíc si ještě budete muset připlatit za právníka. Pokud se obrátíte na osvědčenou realitku, která se na trhu pohybuje už léta, jako například realitní Realitní kancelář Praha Honzík, delegujete tak své starosti. Dalším velkým plusem realitky je také bezpečnost. Kvalitní realitní kancelář vám zajistí ten nejlepší právní servis a dobrou smluvní dokumentaci. Pokud nemovitost prodáváte, postará se realitka o prezentaci a rozsáhlou inzerci a v první řadě zastupuje prodávajícího, tedy vás, a ochraňuje vaše zájmy.

Kdy je nejvýhodnější nemovitost koupit či prodat?

Další zásadní otázka. Kdy je vhodná doba? Hodnota nemovitostí se odvíjí od ekonomického cyklu. V tuto chvíli dosahují svého maxima. Lze dokonce říci, že růst cen je nyní nejrychlejší v EU. ČR je ekonomicky hodně závislá především na exportu. Jakmile v zahraničí propukne krize, je téměř jisté, že s určitým zpožděním se objeví také u nás. Dalo by se však říci, že na výkup nemovitostí je nyní ideální doba. Také s tímto vám však nejlépe pomůže spolehlivá realitní kancelář. Zkuste kontaktovat realitní kancelář Honzík. Pomohou vám najít to nejlepší řešení tak, abyste svou nemovitost nemuseli prodávat pod cenou. A pokud potřebujete poradit, můžete využít bezplatné konzultace. Není nad to mít po svém boku někoho, kdo vám může skutečně efektivně pomoci. Protože ruku na srdce, trh s realitami je mnohdy velmi tvrdý byznys a velmi snadno tak můžete tvrdě narazit. Výkup nemovitosti s realitkou Honzík však proběhne korektně a bez jakýchkoliv překážek.  

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667