Vánoční večírek podporuje týmovou atmosféru firmy

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 13.11.2016 | Kariéra, vzdělávání

Praha (Pressweb) - 11. 11. 2016: Devět z deseti oslovených personalistů souhlasí s tím, že firemní vánoční večírek nejsou zbytečně utracené peníze. „Vánoční večírky podporují týmovou atmosféru ve firmě,“ uvedlo 88,2 % účastníků online průzkumu uskutečněného personální agenturou PŘEDVÝBĚR.CZ mezi 3637 firemními respondenty.

Podle rovné pětiny je předvánoční večírek také příležitostí „ukázat firmu v dobrém světle“. Jen osm procent respondentů považuje podniková setkání jen za „víceméně povinné zakončení roku“. Naopak 11,8 % dotázaných uvedlo, že společenské akce milují.

Naprostá většina firem (84,7 %) letos investuje do vánoční akce zhruba stejně jako loni. Více utrácet plánuje 9,4 % podniků, jen necelá čtyři procenta naopak letošní rozpočet sníží.

Bezkonkurenčně nejčastěji se firmy se zaměstnanci scházejí v restauracích (58,8 %). Druhá nejčastější možnost, kde společně oslavit konec roku, jsou buď firemní prostory, nebo sportovní areál (obě možnosti uvedlo 8,2 % respondentů).

A jak je vhodné obléct se na firemní akci? Pouze jedenáct procent pozvánek uvádí jako dresscode společenský oděv, většina firem doporučuje neformální oblečení nebo rozhodnutí nechává na hostech.

::

PŘEDVÝBĚR.CZ je česká personální agentura, která působí na trhu od roku 2008. Soustředí se na předvýběr vhodných kandidátů, kdy oslovuje uchazeče přes online pracovní portály, online databáze a rozsáhlou interní databázi kontaktů. Výsledkem úsilí společnosti je více než 100 zpracovaných pracovních pozic měsíčně, nejenom v České republice, ale i na Slovensku, v Polsku, Maďarsku, Chorvatsku a Slovinsku. O kvalitní vyhledávání a relevantnost kandidátů se stará 32 zaměstnanců.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024