Personální agentura Předvýběr.CZ otevřela novou kancelář v centru Ostravy

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 13.9.2021 | Kariéra, vzdělávání

Ostrava (Pressweb) - 13. 9. 2021: Masarykovo náměstí v centru Ostravy je novým sídlem personální agentury Předvýběr.CZ. Obrovský zájem zaměstnavatelů o nábor lidí přinesl velký růst i pro personálku ‒ během posledních dvou měsíců posílila svůj vlastní tým o 25 %.

„Je to historický rekord naší firmy! Poprvé je nás téměř padesát. Dřívější prostory ostravské pobočky už pro nás byly malé, proto jsme se přestěhovali přímo do centra,“ říká František Boudný, ředitel Předvýběru.CZ.

Ostravské expanzi Předvýběru.CZ kromě zvýšené poptávky zaměstnavatelů a nízké nezaměstnanosti pomáhá i neustálé zlepšování kvality služby předvýběru zaměstnanců. Od loňského února firma každý měsíc zjišťuje, jak v rámci pohovorů zaměstnavatelé poskytují zpětnou vazbu zájemcům o práci. Rovněž druhým rokem organizuje Předvýběr.CZ volnočasové aktivity pro uchazeče o práci ‒ například filmová představení nebo společné běhání.

„Díky tomu se nám daří budovat lepší vztahy s potenciálními kandidáty. Volné pozice na našem webu aktualizujeme průběžně, aby lidé, kteří hledají práci, měli neustále čerstvé informace,“ říká ředitel personálky. „Důležitá je i kvalita našeho konzultantského a obchodního týmu. I když se rozšiřujeme, jádro týmu je stabilní, navíc průběžně zlepšujeme svoje dovednosti,“ dodává František Boudný.

Personálka v Ostravě nyní sídlí na Masarykově náměstí 20 a je v provozu každý všední den.

::

Předvýběr.CZ je česká personální společnost, která působí na trhu od roku 2008. Soustředí se na předvýběr vhodných kandidátů, kdy oslovuje uchazeče přes online pracovní portály, online databáze, rozsáhlou interní databázi kontaktů a sociální sítě. O kvalitní vyhledávání a relevantnost kandidátů se stará 45 zaměstnanců pracujících v pražské centrále a v regionálních kancelářích na Vysočině, v Brně a v Ostravě. Personální agentura je generálním partnerem klubu Předvýběr.CZ Florbal Mladá Boleslav, generálním partnerem Předvýběr.CZ Bike Maratonu Vysočina a partnerem fotbalového klubu FC Vysočina Jihlava. Podporuje činnost Nadačního fondu Toník a spolku Dobré víly.

Region: Moravskoslezský kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024