Pracovní oděvy a obuv jen od ověřených značek a profesionálů

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 9.9.2021 | Služby

Určitě jste už někdy narazili na výprodej pracovních oděvů v klasických marketech, které se většinou prezentují především potravinami a domácím vybavením. Mezi podobným oblečením a oblečením od profesionálních výrobců je ale propastný rozdíl, který se nevyplácí přehlížet.

Profesionální výrobci se věnují pouze výrobě pracovního oblečení, obuvi a doplňků. Za roky zkušeností tak mohou nabídnout nejen mnohem kvalitnější zpracování z pohledu materiálu, ale také specifické střihy. Podobné značky pak najdete v kamenných prodejnách nebo internetových portálech jako rucedozadu.cz, které se vyloženě specializují na prodej pracovních pomůcek.

Střih u pracovních oděvů není pouze o vzhledu

Se střihem má naprostá většina lidí spojený především vzhled. To je do jisté míry pravda, ale v případě pracovních oděvů se k němu přidává ještě další důležitá věc v podobě praktičnosti. Pracovní oděvy totiž předpokládají, že se budou pracovníci pohybovat v obtížných pozicích a polohách. Konkrétní druhy střihu tak nabízejí pracovníkům dostatek prostoru, aby mohli pracovat bez jakéhokoliv rušení.

Se střihem jako takovým je potom spojeno i provedení švů. Ty jsou u pracovních oděvů mnohem odolnější a častěji zde potkáte dvojitý šev, který je jinak typický například u džínů. U druhů oblečení jako jsou pracovní rukavice jsou vnitřní švy specificky upraveny tak, aby nedocházelo k tření a tím pádem otlačeninám na kůži.

Vysoce kvalitní materiály odolné proti zničení

I samotné materiály jsou u specializovaných oděvů zcela z jiného světa. Kvalitní střih zařídí to, že nedochází k přepětí materiálu a ten tak nepraská na exponovaných místech jako jsou například třísla nebo rozkrok.

Materiály je většinou méně poddajný a občas i hrubý a lehce nepříjemný, než se rozhýbe a poprvé vypere. Nabízí vám ale dokonalou oporu a můžete si být jisti, že jste v podobném materiálu dokonale chráněni proti vší špíně.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667