Tým poradců na snižování nákladů rozšířil zkušený finanční ředitel

Novým partnerem Expense Reduction Analysts se stal Zdeněk Tuma z Glenmark Pharmaceuticals
Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 12.9.2016 | Kariéra, vzdělávání

Praha (Pressweb) - 12. 9. 2016: Partnerem poradenské sítě Expense Reduction Analysts se stal koncem léta jednačtyřicetiletý Zdeněk Tuma. Posledních dvanáct let působil ve farmaceutickém průmyslu.

Naposledy pracoval jako finanční ředitel pro Česko i Slovensko ve společnosti Glenmark Pharmaceuticals. Předchozích pět let řídil finance na stejné pozici ve firmě STADA Pharma CZ. Ve farmacii začínal jako manažer controllingu ve společnosti Zentiva.

„Mám velkou radost ze Zdeňkova příchodu! Jako finanční ředitel patřil mezi naše klienty a byl natolik nadšený výkonem našeho týmu, že se nakonec rozhodl svoji profesní budoucnost svázat s Expense Reduction Analysts,“ shrnuje Jiří Rybár, řídící partner českého týmu poradenské sítě.

Jeho příchod znamená velkou posilu v oblasti supply chain managementu (nákup, doprava, skladování a distribuce zboží), za kterou společně s finančním procesem zodpovídal v německé firmě STADA a samozřejmě cenná je jeho detailní znalost farmaceutické branže.

Zdeněk Tuma v minulosti pracoval také v telekomunikačním odvětví (UPC Česká republika) jako finanční kontrolor a v zábavním průmyslu (Universal Music) jako analytik.

Je absolventem Provozně ekonomické fakulty Mendelovy univerzity v Brně a držitelem mezinárodně uznávaného titulu diplomovaný controller. Mluví plynule anglicky.

Volný čas rád tráví s rodinou, mezi jeho zájmy patří sport, cestování a literatura.

::

Expense Reduction Analysts (ERA) je mezinárodní síť více než 700 odborných poradců, kteří se specializují na pomoc zejména malým a středním podnikům při zvyšování zisku snížením nepřímých provozních nákladů. Vznikla v roce 1992, působí již ve více než 30 zemích a má za sebou na 14 000 úspěšných projektů na snížení nákladů. Česká pobočka funguje od roku 2011. Více informací najdete na www.expensereduction.com.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024