Obchodník Tomáš Ziegler se stal partnerem Expense Reduction Analysts

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 12.9.2016 | Kariéra, vzdělávání

Praha (Pressweb) - 12. 9. 2016: Tým mezinárodní sítě poradců Expense Reduction Analysts v Česku posílil zkušený obchodní manažer Tomáš Ziegler (43 let).

„Obchodu se věnuji prakticky celý svůj profesní život, rád bych nyní své znalosti poskytl i dalším podnikatelům,“ říká Tomáš Ziegler. „Maloobchod je v byznysu důležitým segmentem, s Tomášovým příchodem teď můžeme našim klientům nabídnout širší sortiment služeb,“ raduje se Jiří Rybár, řídící partner českého týmu Expense Reduction Analysts.

Tomáš Ziegler provozuje vinařský velkoobchod Víno s láskou, dováží a prodává vybraná vína z Rakouska, Itálie, Francie a Moravy. Vínu se věnuje od roku 1995. S podnikáním má bohaté zkušenosti, do nedávna byl aktivní v rodinné firmě působící v oblasti cestovního ruchu, téměř deset let byl šéfem a spoluvlastníkem firmy Energy Investment zabývající se obnovitelnými zdroji energie, kterou v nedávné době úspěšně dovedl k prodeji.

V obchodní branži se pohybuje přes dvacet let. Jako obchodník pracoval zejména pro zahraniční společnosti, naposledy pro maloobchodní řetězec dm-drogerie markt, kde začínal jako oblastní manažer zodpovědný za prodejny v České republice, později jako category a private label manažer zodpovídal za sortiment a uvádění vlastních značek dm na český trh.

Tomáš je absolventem Obchodní akademie v Českých Budějovicích, hovoří plynule německy a anglicky, je ženatý a má dvě děti. Mezi jeho koníčky patří lyžování, beach volejbal, cestování, hudba, dobré jídlo a víno.

::

Expense Reduction Analysts (ERA) je mezinárodní síť více než 700 odborných poradců, kteří se specializují na pomoc zejména malým a středním podnikům při zvyšování zisku snížením nepřímých provozních nákladů. Vznikla v roce 1992, působí již ve více než 30 zemích a má za sebou na 14 000 úspěšných projektů na snížení nákladů. Česká pobočka funguje od roku 2011. Více informací najdete na www.expensereduction.com.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024