Titul MBA dává šanci dostat se do vysokých pozic

Titul MBA je vaše šance
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 13.7.2016 | Kariéra, vzdělávání

Praha (Pressweb) - Přemýšlíte, jak obstát v konkurenci vzdělaných absolventů, kteří chtějí pracovat ve špičkových manažerských funkcích? Rozhodně zvolte studium MBA. Pokud nemáte zahraniční univerzitu, jste na pracovním trhu jen jedním z mnoha absolventů a to nejsou dobré vyhlídky. Ale právě titul MBA vás dostane mezi vybranou elitu s oceňovaným vzděláním. Studium MBA je pro zaměstnavatele jasným signálem, že se dobře vyznáte nejen ve svém oboru, ale dokážete skloubit teoretické znalosti s praktickými výzvami. Teoretické znalosti ze školy se totiž velmi často značně rozcházejí s potřebou praxe.

Studium MBA využívá moderní e-learningový systém

Studium MBA na prestižní European School of Business & Administration, která působí v Česku, je založeno na postupech oxfordského systému výuky. Tento vzdělávací systém rozvíjí schopnosti a dovednosti studenta na konkrétních příkladech z praxe. Zaměstnavatelé mají pak záruku, že absolventi, kteří mají titul MBA, si jako manažeři poradí v každé situaci. Studium MBA pracuje s moderním e-earningovým systémem, který obsahuje všechny informace důležité ke studiu, dále sylaby, studijní materiály, studijní plány či kontakty na lektory.   

Studium lze zahájit kdykoli během roku

Studium MBA lze zahájit kdykoliv během roku, což je důležitě pro zájemce, kteří už pracují v zaměstnání a potřebují skloubit práci s tímto postgraduálním vzděláváním. Škola nabízí osm specializací, například ekonomiku a finanční management, management zdravotnictví či management veřejné správy. Zájemci si tak prohloubí znalosti ze svého oboru a naučí se řešit konkrétní úkoly, jež jsou součástí výukových programů. A za jak dlouho obdržíte titul MBA? Studium MBA na European School of Business & Administration trvá jeden rok a je vedeno v češtině. 

 

Témata: titul MBA, studium MBA, MBA, studovat MBA | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300