Na dovolenou s kolem na tažném zařízení nebo na střeše

Zadavatel: SEO Linhart s.r.o. | 13.7.2015 | Sport, volný čas, zábava

Uničov (Pressweb) - Dovolená je časové období, kdy za žádných okolností nemyslíme na každodenní starosti z běžného života. Jedná se o úsek pohody a klidu, kdy vám jsou na blízku přátelé a nejbližší rodina. Pokud jste se tento rok rozhodli pro aktivnější dovolenou třeba na kole, určitě přemýšlíte nad nejvhodnější variantou jejich bezpečné přepravy. Na dovolenou můžete kola převézt dvěma způsoby, a to buď na střeše auta nebo na tažném zařízení. Záleží pouze na vás a typu auta, pro který způsob se rozhodnete. V tomto článku se podíváme, jaké nosiče na jízdní kola náš trh nabízí. Jízdní kolo je velmi neskladné, proto je mu potřeba věnovat dostatek pozornosti a jeho přepravu si tak co nejvíce usnadnit.

Nosiče na kola na tažné zařízení

Nosiče na kola na tažné zařízení představují nejdražší možnost uchycení a přepravy jízdních kol. Pro tuto variantu přepravy se můžete rozhodnout jen za předpokladu, že je vaše osobní auto vybavené tažným zařízením. To v závislosti na typu vozidla stojí až 15 000 Kč.

Tažné zařízení však poskytuje všem potencionálním přepravcům jízdních kol opravdu snadnou manipulaci. Jízdní kola zvládne přichytit i jeden člověk. Největší výběr značkových tažných přímo na typ auta naleznete na internetových stránkách tazne.cz, kde je garantována i nejnižší cena.

Nosiče jízdních kol na střechu

Nosiče jízdních kol na střechu jsou známou možností bezpečné přepravy kol. I přes to, že odborníci na úsporný styl jízdy radí, aby se kola přepravovaly uvnitř, pro zajištění bezpečnosti posádky je to velmi hazardní způsob. Nosič lze umístit buď na střechu vozidla nebo dozadu za kufr.

Druhá možnost je výhodnější pro snížení odporu a tím i spotřeby oproti nosiči na střeše. V případě, že si zakoupíte kvalitní nosič, bude i přístup do zavazadlového prostoru příjemnou záležitostí. Navštivte největšího prodejce v Čechách a obstarejte si kvalitní nosič ještě dnes.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Linhart s.r.o.

Dětřichov 27
783 91 Uničov
Kontaktní osoba: Jan Linhart
linhart@seolinhart.cz
+420 604 539 064
Obrázek uživatele SEOLinhart.cz
Již 7 let se zabýváme optimalizací pro vyhledávače a budujeme kvalitní zpětné odkazyVlastníme velké portfolio webů (tisíce domén) určených pro prodej zpětných odkazůZvyšte zisk Vašeho webu, ale nevynakládejte přitom zbytečně penízeProdáváme odkazy největším SEO agenturám v České republice
SEO Linhart s.r.o.
Dětřichov 27
783 91 Uničov
Česká republika
linhart@seolinhart.cz