Servis a oprava plynového zařízení v případě selhání spotřebiče

Servis a oprava plynového zařízení
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 13.6.2024 | Služby

Praha (Pressweb) - Co je pro vaši domácnost hodně nepříjemné? Když selže plynový spotřebič. Ať je to plynový kotel, karma nebo plynové topidlo, znamená to hodně starostí. Servis a oprava plynového zařízení (Karma, Mora, Moratop, Gamat) je to jediné, co vás bude v takovém případě zajímat. Výhodou je, když si necháte své spotřebiče pravidelně kontrolovat. Obvykle je to jedenkrát ročně a technici váš přístroj minimálně vyčistí a ověří, zda správně funguje. Servisní firma má vaše údaje a ví, jaké úkony už na vašem zařízení prováděla. Samotná oprava pak bude rychlá a snadná.

Servis a oprava plynového zařízení značek Karma, Mora, Moratop, Gamat

Servis a oprava plynového zařízení jsou činnosti, kterými se zabývá například Plynoservis Praha. Má své zákazníky v Praze a Středočeském kraji. Zajišťuje opravy plynových spotřebičů, jejich montáž a revize. Servis a oprava plynového zařízení se zaměřuje na přístroje značek Karma, Mora, Moratop, Gamat, které jsou u nás nejvíce rozšířené. Firma disponuje techniky, kteří se pravidelně školí u zmíněných výrobců, takže zvládají i složité opravy. Zavedla i další službu – zákaznický servis, kde se lidé mohou dozvědět, jak se mají o přístroj starat, aby vydržel fungovat co nejdéle. Technici je také mohou upozornit, co mají dělat, než se firma dostaví na místo.

Při revizi se zejména zjišťuje, zda neuniká plyn

Servis a oprava plynového zařízení zahrnuje velkou škálu úkonů. U průtokových ohřívačů Mora jsou to zejména výměny vadných membrán, termočlánků a čidel, u karem se většinou čistí hořáky a výměníky a vyměňuje těsnění. U topidel značky Gamat se čistí vnitřky topidel a hořáky, seřizují se průtoky plynu a vyměňují piezo-elektrické zapalovače. Technici vám také doporučí, že se vyplatí nechat si jednou za tři roky provést revizi plynového zařízení. Ze zákona je to povinné pouze pro firmy, ale důležité je to i pro domácnosti. Při revizi se zejména kontroluje, zda z některých dílů neuniká plyn.

 

Témata: karma, Mora, gamat, servis a opravy plynového zařízení | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300