Svatba za půl roku 3

Zadavatel: SeoExtra.cz | 2.5.2016 | Sport, volný čas, zábava

Tři týdny před ...

Finalizujte design své svatby s květinářka a designérkou. Vyberte dárky pro hosty, do dvou týdnů by se měl zhotovit, a abyste neměli problémy s jejich uskladněním dlouhodobě, budete je mít u sebe jen týden. Nebo vám je zajistí svatební agentura, uskladní a přiveze v den svatby přímo k výzdobě stolů.

Každého potěší magnetka s vaším svatebním oznámením, krásné a vtipné náušničky pro dámy, manžetové knoflíčky pro pány, perníčky, či mýdla. No největším dárkem pro svatební hosty, je možnost zúčastnit se na vaší svatbě!

Dva týdny před ...

Je čas na nastartování své kreativity a vytvořit plány sezení svatebních hostů v podobě svatebního zasedacího pořádku a dohodnout se s majitelem restaurace na servisu a obsluze přes váš svatební den. Nedejte se znepokojit, že je to na poslední chvíli, pokud byste to začali dělat dřív, určitě byste to ještě stokrát změnili!

Jeden týden před ...

Už nezbývá mnoho času a proto třeba dotáhnout všechno do konce. Třeba si poslední krát vyzkoušet svatební šaty, zda vše sedí pokud, jak má. Nechte si udělat svatební manikúru, abyste si v případě umělých nehtů na ně zvykli a aby Vám vydržely.
 

Svatba už je za dveřmi aneb poslední den před svatbou

V tento den již není třeba mít před sebou žádné úkoly. Stačí, když se uvolníte, dáte svému budoucímu manželovi velkou pusu, skočíte na masáž a strávíte hezké chvíle s mámou a družičkami.

 A nakonec Váš velký den
 

Vše je zařízeno a Vaše svatba může začít.

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Obrázek uživatele SeoExtra.cz
Česká republika
marcol@email.cz
Tel: +420 728 463 712