Archiv ČT je cestou, jak vidět to, co jste nestihli

Zadavatel: Roman Ernst | 13.5.2015 | Telekomunikace, IT

Praha (Pressweb) - Pokud propásnete nějaký pořad, může to znamenat dvě možnosti. Buď to, že si na něho počkáte až v další repríze, nebo to může znamenat také to, že si ho pustíte v archivu. Pokud budeme konkrétní, je oblíbenou možností archiv ČT. Tedy České televize, která dnes pod svým názvem sdružuje hned několik televizních kanálů, které samozřejmě můžete sledovat. A co to pro vás znamená? V první řadě fakt, že vám už nikdy žádný pořad neuteče. Právě archiv ČT vám totiž bude k dispozici vždy, když klasické vysílání zmeškáte, ale přesto nebudete chtít o dané televizní dílo přijít.

Jaké televize lze sledovat?

Důležité je také vědět, co můžete prostřednictvím archivu sledovat – tedy jaké televize. V tomto směru můžeme být pozitivní, jelikož je to právě celá škála aktuálně dostupných kanálů, které Česká televize má. Základem, který archiv ČT nabídne, je tedy ČT1, stejně jako ČT2. Nechybí ale ani kombinace dalších dvou kanálů, a to ČT24 – tedy zpravodajský kanál, stejně jako nechybí ani ČT4, což je kanál sportovní, kde lze sledovat události právě ze světa sportu. Vše poté doplňují i nejmladší kanály, se kterými se můžeme na televizních obrazovkách setkat. Na mysli tedy máme to, že archiv ČT nabídne i kanály Déčko, nebo Art.

Jak v archivu ČT hledat?

Archiv televizních pořadů České televize je samozřejmě velmi obsáhlý. To vede k tomu, že i vy můžete velmi snadno najít přesně to, co potřebujete. A to velmi snadno, jelikož jednou z možností, jak v daném archivu hledat, je třeba podle konkrétního data – tedy podle data, kdy se daný pořad klasicky vysílal. Stejně tak ale můžete hledat i podle konkrétního názvu pořadu, zvláště v případě, kdy vám má archiv ČT suplovat celou sérii, kterou jste v televizi zkrátka neviděli. A jak si daný pořad pustit? Logicky kdykoliv a odkudkoliv, protože archiv je dostupný samozřejmě online, a tak stačí počítač, notebook či tablet.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Roman Ernst

Bohuslava ze Švamberka 790/2
140 00 Praha 4
Kontaktní osoba: Roman Ernst
RErnst@seznam.cz
Roman Ernst
Bohuslava ze Švamberka 790/2
140 00 Praha 4
Česká republika