V Praze chodí maséři přímo ke klientům domů

Zadavatel: Wobsah s.r.o. | 13.4.2016 | Sport, volný čas, zábava

Praha (Pressweb) - Nějaký Brňák by možná s chutí pronesl, že se zase jednou projevila lenost Pražáků. Objektivní člověk tuhle novinku ohodnotí jako zajímavou příležitost pro lidi, kteří jsou časově vytížení nebo nemají možnost dostat se na druhý konec města. Ať už stojíte na jakékoliv straně barikády, vězte, že Pražáci mají možnost získat další službu z pohodlí domova. Tentokrát jde o masáže.

Už před nějakou dobou se povídalo, že ČR začíná být jedničkou v masážích, a trend přetrvává. Stále více lidí využívá služeb zkušených masérů a fyzioterapeutů. Pokud jste se trochu ztratili v názvech, vězte, že masírují oba, ale zatímco masér má pouze kurz, fyzioterapeut na své povolání vystudoval vysokou školu a má základní lékařské znalosti.

Právě fyzioterapeuti už nějakou dobu cestují po Praze a navštěvují zákazníky u nich doma v rámci služby masáže do domu. Objednávají si je lidé, kteří nestíhají někam chodit, nemají možnost cestovat nebo je jim prostě jen příjemnější zažít masáž ve známém domácím prostředí. Komfort není o nic nižší. Masáž doma je úplně stejná jako v masážním studiu. Nabízeny jsou stejné masáže, zážitek je totožný a od zákazníků nejsou vyžadovány žádné speciální přípravy.

Před návštěvou terapeuta je dobré se vykoupat nebo aspoň vysprchovat, nutností je najít doma kousek volného prostoru na masážní lehátko. Fyzioterapeut si totiž s sebou přiveze veškeré vybavení včetně masážních olejů, ručníků a masážního lehátka a křesla. Na prvním sezení s klientem probere celou léčbu a domluví se, jaká masáž pro něj bude vhodná. Při první návštěvě tedy vůbec není potřeba vědět, o co přesně máte zájem. Kolikrát je lepší popsat své problémy či důvody, proč jste si masáž objednali, a fyzioterapeut už nasadí odpovídající léčbu – druh masáže.

Mobilní masáže se provádějí v jednohodinových až dvouhodinových variantách, za jedno sezení lze vyzkoušet i více druhů masáží. Klienti Fyzio domu, který masáže do domu v Praze poskytuje, upřednostňují klasickou Švédskou celotělovou masáž.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.