Přemýšlíte kam na dovolenou? Zkuste Rakousko!

Zkuste Rakousko v létě!
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 13.4.2015 | Cestování, gastronomie

Praha (Pressweb) - Rádi byste letos vyzkoušeli jinou dovolenou než tu u moře? Nechcete se válet na pláži, ale naopak stoupat po horských hřebenech a obdivovat přírodu? Pak rozhodně vyzkoušejte dovolenou v Rakousku! Nejen že to není tak daleko, ale jedná se přímo o prázdninový ráj. Rakousko je vhodné zkrátka pro všechny milovníky přírody, sportu i aktivního odpočinku. Na své si tu přijde každý. Rakousko nabízí vyžití od pěší turistiky přes extrémní horolezectví po plavání či rafting. Na dovolené v Rakousku si můžete zalyžovat po celý rok či naopak projet ty nejzajímavější cyklostezky se sluníčkem v zádech. Zároveň zde najdete i zajímavou architekturu a umění. Dovolená Rakousko Vás zkrátka dostane.

Rakouské Alpy jsou i v létě velice významným cílem turistů všeho druhu. Koupat se zde můžete v průzračných jezerech, ve kterých se odráží vysoké štíty často pokryté sněhem i ledem. Ráj pro milovníky přírody i ticha. Skvělé místo pro Vaši aktivní dovolenou, při které načerpáte ztracené síly. A jak takovou dovolenou objednat? Navštivte internetové stránky cestovní kanceláře Color Travel! Jedná se o českou cestovní kancelář, která zprostředkovává ubytování na těch nejhezčích místech celého Rakouska. Mezi ta nejvyhledávanější místa patří například:

  • Horní Rakousy
  • Korutany
  • Salcbursko
  • Štýrsko
  • Či Tyrolsko

Doprava na místo je ve většině případů vlastním automobilem a ceny za ubytování začínají již na 860 Kč za jednu noc včetně snídaně. Vaši dovolenou Rakousko můžete strávit nejen v krásných rodinných penzionech a apartmánech, ale i v několika hvězdičkových hotelech. Tak či tak o Vás bude opravdu skvěle postaráno. Neváhejte, navštivte internetové stránky ColorTravel.cz a vyberte si to pravé ubytování pro Vaši dovolenou v Rakousku i Vy. Místa začínají být obsazená, tak to nepropásněte! Aktivní dovolená Vás zase postaví na nohy.

Témata: Dovolená Rakousko, Salcbursko, Rakousko v létě | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300