Proč je SEO důležité a v čem vám může pomoci

Zadavatel: Patrik Farský | 13.4.2014 | Obchod, e-commerce

Mladá Boleslav (Pressweb) - Zkratka SEO pochází z anglického Search Engine Optimization, což v překladu znamená Optimalizace pro vyhledávače. Např. Google, Seznam, Mozzila atd. Firma www.seo-one.cz, která je specialistou na přední pozice ve vyhledávačích patří k těm, které mají dnes již řadu spokojených zákazníků z mnoha segmentů trhu. Výsledkem její práce je posunutí pozic firem o několik stránek kupředu, což je cestou k navýšení počtu zákazníků a potažmo zisku řádově až o desítky procent.

Ptáte se, jak je to možné?
Je známo, že až devět z deseti uživatelů klikne na prvních pět webů, které mu prohlížeč nabízí. Čím vyšší je pozice vašich stránek, tím pravděpodobněji tak budou těmi, jenž uživatel navštíví a které mají možnost ho oslovit a vám přinést finanční výsledek. Z toho vyplývá, že každý kdo vlastní webové stránky a prezentuje touto cestou své zboží či služby, potřebuje svůj e-shop maximálně zviditelnit, aby si k němu našlo cestu co nejvíce uživatelů a tím pádem i potenciálních zákazníků. To je důvod, proč je právě SEO optimalizace, která se stará o maximální vyhledatelnost stránek tak důležitá. Správná optimalizace je základem úspěchu internetových obchodů a jedním z hlavních klíčů k úspěchu.

Jak SEO funguje?
Základní princip spočívá ve vyhledávání vyhledavačem dle určitého algoritmu. Tady je důležitým faktorem klíčové slovo. Vyhledávač nejprve projde databázi webových stránek, které jsou mu známé. Poté vybere ty, které obsahují zadané klíčové slovo a seřadí je dle určitých kritérií. Právě toto je důležitý bod, který je za pomoci optimalizace stránek ve výsledku dokáže posunout na co nejvyšší místo stránky výsledků, kterou nakonec předloží uživateli. A to je „malé tajemství“ úspěchu.

Oslovte profesionály
Pro kvalitní optimalizaci je vždy důležité zvolit takového partnera, který má v tomto směru odpovídající zkušenosti a dokáže pochopit strategii vaší firmy. Zjednodušeně řečeno takového, který se s vámi dokáže naladit na „stejnou strunu“. Jen tak může fungovat princip, který je založen na návštěvnosti stránek s následným získáním zákazníků a výsledkem v podobě zisku prostřednictvím dosaženým prodejům. Firma www.seo-one.cz vám účinně zajistí přední pozice ve vyhledávačích, což vám v dlouhodobém horizontu přivede více zákazníků a zajistí vyšší zisk. Její pracovníci jsou profesionálové, kteří nabyli hodnotné zkušenosti s projekty z různých oborů a jejich práce přináší viditelné výsledky, o čemž svědčí jak zájem ze strany zákazníků o její služby, tak i množství kladných referencí. Tato firma nabízí nejen precizní práci, ale ceny, které jsou dostupné prakticky pro každého. Prvním krokem ke zviditelnění vašich stránek může být telefonický rozhovor s pracovníky firmy, nebo jednoduchá online objednávka.

SEO-ONE.cz
Železná 158
293 01 Mladá Boleslav
tel.: +420 777 55 99 88
e-mail: info@seo-one.cz

Témata: seo, optimalizace

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Patrik Farský

Jana Palacha 1218
293 01 Mladá Boleslav
Kontaktní osoba: Patrik Farský
patuldas@seznam.cz
Patrik Farský
Jana Palacha 1218
293 01 Mladá Boleslav
Česká republika
patuldas@seznam.cz