Krby a kamna pro pohodu domova

Krby a kamna
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 13.2.2015 | Stavebnictví

Praha (Pressweb) - Existuje hned několik úsloví vzývajících domácí pohodu. Všechny jsou o rodinném krbu. Už naši předkové pokládali krb za symbol tepla, pohody a bezpeční. Na tento symbol jsme nezapomněli ani v panelákové době. Příjemné sálavé teplo kamen jsme masově vyhledávali alespoň o víkendech na chalupách. 

Doba paneláková je naštěstí již za námi, a tak i přes nesporné výhody ústředního topení si kamna, krby a krbová kamna razí cestu zpět do našich domácností. Jen málo budovaných rodinných domů nedisponuje komínem a centrálním zdrojem tepla. Společnost VOSS Zlín, s.r.o. je specialistou na kamna, kachlová kamna, krby a krbová kamna.

Ať už potřebujete nahradit stará kamna, ať plánujete větší kamna kachlová, ať toužíte po krbových kamnech, nebo si chcete dopřát rovnou krb, případně krbovou vložku, nabídka služeb a výrobků VOSS Zlín, s.r.o je určena všem, kdo si chtějí dopřát širokou nabídku zdrojů sálavého tepla a zároveň jim záleží na tom, aby kamna či krb dokonale zapadli do okolního interiéru.

Krby a kamna společnosti VOSS Zlín, s.r.o. jsou výhradně kvalitní výrobky za výhodnou cenu, které Vám budou spolehlivě sloužit po dlouhá léta, a díky nim využijete maximum energie spalovaného dřeva. Tepelná účinnost krbů a kamen je až devadesátiprocentní a když k tomu přičteme i bezkonkurenčně nízkou cenu palivového dřeva, jsou kamna či krby nejen splněním snu o romantice, ale i dlouhodobě výhodnou investicí.

Chcete-li si dopřát rodinnou pohodu u kamen či kachlových kamen, nebo dokonce uklidňující pohled do plamenů v krbu či krbových kamnech a zahřát se i pocitem ušetřených financí, vybírejte kvalitní zboží z nabídky služeb a výrobků společnosti VOSS Zlín, s.r.o. Dopřejte si tu pravou pohodu rodinného krbu.

 

Témata: krby, kamna, kachlová kamna, krbová kamna | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300