Nádrže na naftu i AdBlue od známého českého dodavatele

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 1.3.2019 | Průmysl, energetika

Společnost Eurotank Diesel s.r.o. patří mezi přední české dodavatele nádrží na naftu, nádrží na AdBlue i další produkty. Již několik let dodává své produkty nejen českým, ale i slovenským firmám. Za léta působení na českém i slovenském trhu si již dokázala vybudovat silné jméno mezi konkurenčními společnostmi, získala slušnou základnu spokojených zákazníků i cenné zkušenosti a praxi, která v tomto oboru rozhodně není k zahození.

Kvalitní nádrže na naftu

Eurotank Diesel s.r.o. se zaměřuje především na nádrže na naftu, které dováží jak po České republice, tak i k našim sousedům na Slovensko.  Ve svém sortimentu tak mají pouze kvalitní nádrže, lze vybírat mezi nádržemi jednoplášťovými i dvouplášťovými. Mezi oblíbené dvouplášťové nádrže na naftu patří značka FUELMASTER, mezi jednoplášťové pak značka TRUCKMASTER. Oba typy nádrží jsou vyrobené z kvalitního materiálu, slibují dlouholetou výdrž a můžete se na ně spolehnout.

Poradenství a další služby

Kromě nádrží na naftu společnost dodává i nádrže na AdBlue, které se v poslední době dostává stále více do popředí zájmu. Mimo to svým zákazníkům nabízí i poradenství ohledně vhodného umístění, jsou ochotni poradit s výběrem správné velikosti a dokážou doporučit i patřičné volitelné příslušenství, které rovněž mají v nabídce svého e-shopu.

Doručení a servis

Firma své zboží zákazníkům i dováží, mají-li o to zájem. Další zajímavostí, která určitě stojí za zmínku, je záruční a pozáruční servis, který dodavatel zajišťuje na území celé republiky. Samozřejmostí je i zabezpečení náhradních dílů. Jestliže se chcete dozvědět více, navštivte oficinální stránky dodavatele eurotankdiesel.com, kde se dozvíte vše potřebné.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667