Prima je prima? Posuďte to online

Zadavatel: Roman Ernst | 28.2.2015 | Sport, volný čas, zábava

Praha (Pressweb) - Lepší slogany si snad tahle stanice ani nemůže přát. Se slovem „prima“ se dá v češtině všemožně kouzlit, a tak si může hlásat, že „Prima je prima“ nebo že prima je cokoliv jiného. Vždy to zabere a zaujme. Ale co její pořady a další sesterské stanice. Opravud stojí zato sledovat je?

Každý má jiný vkus, každého baví něco jiného. Někdo se rád dívá na kriminálky a strávil by nad nimi třeba celý den, kdy detektivům v duchu pomáhá vypátrat vraha. Jiný dává přednost romantickým filmům a další nedá dopustit na nekonečné seriály plné roztodivných zápletek, intrik, přátelství a lásky. A někdo zase rád talk show, pořady o vaření a další. To vše FTV Prima nabízí – a nejen na svém hlavním a nejstarším kanále, ale mnoho takového najdeme i na mladších Prima Cool, Prima Love a pro dokumentární tvorbu můžeme zabrousit třeba na Prima Zoom.

Velký výběr

Koho nezaujme nic na hlavním kanále FTV Prima, může přeladit na převážně seriálový kanál Prima Cool a shlédnout některý z populárních zahraničních seriálů. Milovníci srdceryvných příběhů zase nejspíš často vyhledávají Primu Love, o jejímž obsahu vypovídá už i jen její samotný název. A kdo rád pozoruje zvířata, učí se něco nového o vesmíru a zkrátka chce objevovat svět, neměl by minout Primu Zoom. Zdá se tak, že si z této pestré nabídky vybere úplně každý. A co když vaši televizi okupuje jiný člen domácnosti? Pak není nic jednoduššího než zasednout k počítači, najít web Spustit.cz a tam si vysílání pustit online – což je zdarma, jednoduché a praktické, protože oblíbené pořady pak můžete sledovat třeba i s mobilním telefonem v ruce nebo na křesle s notebookem v klíně.

Doma i v práci

Když už jsme u online vysílání, zmiňme i jeho další výhodu. Pokud máte k internetu neomezený přístup i v práci, můžete si některý pořad naladit online na počítači a sledovat ho. A nebo si ho dát jen do sluchátek – což třeba u dokumentů není problém a obraz většinou příliš neschází. Volba je zkrátka jen na vás.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Roman Ernst

Bohuslava ze Švamberka 790/2
140 00 Praha 4
Kontaktní osoba: Roman Ernst
RErnst@seznam.cz
Roman Ernst
Bohuslava ze Švamberka 790/2
140 00 Praha 4
Česká republika