TV Óčko – hudba, která má styl

Zadavatel: Roman Ernst | 28.2.2015 | Kultura, hudba, divadlo

Praha (Pressweb) - Moderní i staré, zlaté hity, exkluzivní pořady plné lesku nebo světové videoklipy, které mají i na internetu miliony či desítky miliony shlédnutí. To vše a mnohem víc nabízí TV Óčko a její sesterské programy Óčko Gold a Óčko Expres. A pro českého diváka mají celou řadu lákavých předností.

Možná si říkáte, proč byste vůbec měli sledovat hudební televizi. Pokud vás zajímá nějaký videoklip, pustíte si ho na nějakém specializovaném webu. Pokud si chcete poslechnout určitou píseň, zkrátka si ji na počítači či jiném přenosném zařízení pustíte. A když chcete hudbu poslouchat jako kulisu, máte přece po ruce rádio. Tak proč Óčko? I když se mnohým nemusí na první pohled pozdávat, řada lidí si ho oblíbila a neuplyne jediný den, aby si ho aspoň na pár chvil nepustili. Tahle hudební televize má totiž zvlášť pro nás Čechy jednu obrovskou výhodu – je původně česká a veškeré její pořady jsou uzpůsobeny českému vkusu. A to není vše.

Óčko může být úplně pro všechny. I když hlavní kanál TV Óčko je spíše doménou mladších, protože se na něm vysílají klipy moderní pop music, to, co je právě „in“ a pořady se zaměřují právě na to, co mladou generaci zajímá. Ale starší diváci si mohou naladit třeba Óčko Gold, kde se hrají výhradně starší, ověřené hity, které milují celé generace a které se nesmazatelně vryly do paměti posluchačů. A oproti rádiu nabízejí i obraz, tedy videoklipy, ukázky z koncertů či z nahrávání skladeb a tak podobně, což mnohé nadchne. A na své si přijdou jak milovníci popu, tak zapřisáhlí rockeři. Hraje se tu prostě to, co máme rádi. A nemusí to být rozhodně jen v televizi, protože pokud jsme zrovna u počítače či tabletu, můžeme si Óčko a jeho kanály pustit třeba přes web tvonline.cz, kde se vše vysílá zdarma a živě – zkrátka úplně stejně, jako na televizních obrazovkách.

Podobně zajímavé jsou i nehudební pořady, které se na Óčku a jeho dalších kanálech vysílají. Nabízejí pohled do světa luxusu, lesku a VIP osobností. Ale stejně tak dávají prostor k seznamování mladým lidem nebo nabízejí nostalgické vzpomínky na časy dávno minulé a na životy zpěváků, které milujeme. Každý si tu tedy najde to své – a to ať už sledováním v televizi nebo v pohodlí u mobilního telefonu či notebooku na tvonline.cz.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Roman Ernst

Bohuslava ze Švamberka 790/2
140 00 Praha 4
Kontaktní osoba: Roman Ernst
RErnst@seznam.cz
Roman Ernst
Bohuslava ze Švamberka 790/2
140 00 Praha 4
Česká republika