Televize online a zdarma? Zkuste Novu nebo cokoliv jiného

Zadavatel: Roman Ernst | 28.2.2015 | Média, marketing

Praha (Pressweb) - Sezení u televize je už dlouho „out“ a je tak leda pro důchodce. Takový názor dnes převládá a není se čemu divit – čím dál víc mladých a mladších lidí vyhledává raději počítače a internet a televizi opouštějí. Přitom možná nevědí, že se dá skloubit obojí a to s vysokým komfortem, zdarma a v pohodlí domova i kdekoliv venku.

Dejme si jako příklad TV Nova. Jedná se o naši nejstarší komerční stanici, která vysílá už více než 20 let. Za tu dobu si získala mnoho pravidelných a věrných diváků, přináší tuzemské filmy a seriály, stejně jako premiérové zahraniční trháky i starší, osvědčené kousky – a také se spolupodílí na tvorbě nových českých filmů. V dnešní době je navíc možné sledovat i její další dceřinné kanály Nova Cinema, Nova Sport, Fandu či Smíchov. Všechny nabízejí něco trochu jiného, ale přesto i to, na co jsme od téhle stanice zvyklí. Přesto mnoho z nás u televize čas netráví, protože ji okupují buď jiní členové rodiny, nebo nás třeba ani nějak nenapadne ji zapínat. Ale v dnešní, moderní době, už televizi ani nepotřebujeme.

I když samotná TV Nova nabízí možnost předplatit si online kanál Voyo a sledovat tam filmy i seriály, využívá toho málokdo. Důvod je jednoduchý – řadě lidí se nechce platit. Přitom existuje jednodušší způsob, který je zcela zadarmo. Stačí zabrousit na web spustit.cz, kde najdeme celý přehledný seznam televizních stanic včetně těch od TV Nova. Tam si jen některou vybereme, klikneme a spustí se nám její vysílání. A to bez jakýchkoliv omezení či poplatků – zkrátka je to, jako bychom koukali na televizi (a dnes, kdy jsou počítačové monitory už velmi dokonalé, je to mnohdy ještě lepší požitek).

A co když jsme zrovna venku a na Nově dávají náš oblíbený film či seriál? Online vysílání lze naladit i přes mobilní telefon nebo tablet – stačí k tomu jen připojení k internetu. A to je v době internetových kaváren, wifi sítí a paušálů obsahujících v jednom balíčku volání i internet pro mnoho lidí už samozřejmostí.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Roman Ernst

Bohuslava ze Švamberka 790/2
140 00 Praha 4
Kontaktní osoba: Roman Ernst
RErnst@seznam.cz
Roman Ernst
Bohuslava ze Švamberka 790/2
140 00 Praha 4
Česká republika