Porazí Češi alespoň Maltu? Podle bookmakerů Unibetu snad ano!

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 10.10.2013 | Sport, volný čas, zábava

Londýn/Praha (Pressweb) - 10. 10. 2013: Už jen s minimálními nadějemi na postup alespoň do baráže o účast na mistrovství světa ve fotbale příští rok v Brazílii půjdou čeští fotbalisté v pátek do předposledního zápasu kvalifikace proti Maltě. A ač v této kvalifikaci vyhráli z osmi pouze dva zápasy, podle bookmakerů sázkové kanceláře Unibet jedou na ostrov do Středozemního moře jako favorité.

Dokonce jako velcí. Na vítězství českého fotbalového týmu Unibet vypsal kurz 1,18, eventuální remíza zhodnotí vklad úspěšného sázkaře kurzem 7,00 – zatímco výhra Malty by přinesla třináctinásobek.

„České šance na postup jsou v oblasti teorie, dokonce jsme přemýšleli, že bychom na tu zvláštní konstelaci výsledků, která by náš národní tým dovedla do baráže, vypsali kurs, ale nakonec jsme se rozhodli zůstat jen u toho, kde naši fotbalisté budou velkými favority,“ říká marketingový manažer Unibetu Milan Klemš.

Z vyrovnanějších a nutno říci asi i zábavnějších duelů si na pátek sázkaři mohou vybrat třeba zápas mezi možnými černými koni mistrovství Chorvatskem a Belgií, který nabízí poměrně vyrovnané šance na vítězství Chorvatů (kurz 2,35), remízu (3,30), eventuálně vítězství nejtalentovanějšího belgického týmu za posledních 20 let v kurzu 3,10. Další možností je zápas naší skupiny, kde si na úkor už postoupivších Italů bude baráž přibližovat Dánsko, které jde podle Unibetu do zápasu jako favorit v kurzu 2,40. A k dispozici jsou samozřejmě i ostatní zápasy páteční kvalifikace.

: :

Unibet byl založen v roce 1997 a je online herní společností obchodovanou na burze NASDAQ OMX Nordic Exchange ve Stockholmu. Unibet je jedním z největších veřejně obchodovaných herních operátorů v Evropě a poskytuje své služby ve 27 jazycích na stránkách www.unibet.com, www.unibet.dk, www.unibet.fr, www.unibet.it,www.unibet.be,www.unibet.com.au, www.maria.com a www.mariacasino.dk. Unibet rovněž nabízí B2B služby sportovního sázení prostřednictvím Kambi Sports Solutions,www.kambi.com.

Unibet má nyní 7,2 milionů zákazníků ve více než 100 zemích. Je členem organizací EGBA, European Gaming and Betting Association, ESSA, the European Sports Security Association a co se týče zodpovědného a spravedlivého hraní je auditován a certifikován společností eCOGRA.

Více informací o Unibet Group plc můžete najít na www.unibetgroupplc.com.

Témata: fotbal, kvalifikace, mistrovství světa, sázka, Unibet | Region: Evropa

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024