Srbové bez Tipsareviče jsou v Davis Cupu k poražení, české šance rostou

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 15.11.2013 | Sport, volný čas, zábava

Londýn/Praha (Pressweb) - 15. 11. 2013: Salátová mísa je momentálně někde u Budapešti. Pořád má blíže do Srbska, ale naděje na její překročení české hranice stále rostou. Alespoň podle bookmakerů sázkové kanceláře Unibet, kteří kurz na český daviscupový tým postupně snižovali a ten tak před začátkem třídenních bojů činí 1,96, což dělá z českých tenistů jen mírné outsidery proti domácím Srbům, kteří do souboje vstupují v kurzu 1,80.

„Potvrzení absence Tipsareviče a jeho nahrazení Lajovičem šance obou stran v podstatě srovnalo a zatímco ještě nedávno bylo možné vsadit si na obhajobu Berdycha se Štěpánkem v kurzu větším než 3, na nové šachovnici jsou pozice rozvrženy téměř shodně,“ tvrdí Milan Klemš, marketingový manažer Unibetu.

Po čtvrtečním losování je tak patrné, že pátek bude dnem velkých favoritů, kdy nejprve nastoupí světová dvojka Novak Djokovič proti Radku Štěpánkovi a kurzy 1,03 vers. 14,00 jednoznačně hovoří ve prospěch domácího borce. Podobně silně favorizovaný je nicméně ve druhém zápase i český Tomáš Berdych, který do zápasu s Dušanem Lajovičem půjde v kurzu 1,06, zatímco srbský finálový debutant by měl být i přes podporu domácího publika outsiderem v kurzu 9.

K příležitosti finále navíc Unibet vypsal i kurzy na moment, kdy bude rozhodnuto o letošním vítězi takzvané Salátové mísy. Podle tenisových expertů Unibetu by se celý souboj a napětí mohlo natáhnout až do nedělního odpoledne a kurz 2,50 je tak vypsaný na možnost, že Srbové budou slavit po nedělní dvouhře týmových jedniček, necelý dvaapůlnásobek vkladu (kurz 2,40) si pak odnese sázkař, který bude věřit v opakování loňského scénáře a vítězství Česka v pátém zápase.

Naopak jako nepravděpodobnou vidí bookmakeři Unibetu možnost, že by nebylo o co hrát již po sobotě, když kurz na spuštění srbských oslav hned po čtyřhře činí 20,00 a česká sobotní vítězná radost je ohodnocena dokonce kurzem 25,00.

: :

Unibet byl založen v roce 1997 a je online herní společností obchodovanou na burze NASDAQ OMX Nordic Exchange ve Stockholmu. Unibet je jedním z největších veřejně obchodovaných herních operátorů v Evropě a poskytuje své služby ve 27 jazycích na stránkách www.unibet.com, www.unibet.dk, www.unibet.fr, www.unibet.it,www.unibet.be,www.unibet.com.au, www.maria.com a www.mariacasino.dk. Unibet rovněž nabízí B2B služby sportovního sázení prostřednictvím Kambi Sports Solutions,www.kambi.com.

Unibet má nyní 7,2 milionů zákazníků ve více než 100 zemích. Je členem organizací EGBA, European Gaming and Betting Association, ESSA, the European Sports Security Association a co se týče zodpovědného a spravedlivého hraní je auditován a certifikován společností eCOGRA.

Více informací o Unibet Group plc můžete najít na www.unibetgroupplc.com.

Témata: Davis Cup, sázka, tenis, Unibet | Region: Evropa

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024