Fotbalovou ligu vyhraje Sparta, dolů míří Bohemians a Ostrava

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 4.12.2013 | Sport, volný čas, zábava

Londýn/Praha (Pressweb) - 4. 12. 2013: Česká fotbalová liga je v polovině, její jarní část bude dostihem dvou koní bojujících o čelo; zbytek pelotonu pak čeká bitva o vyhnutí se černému Petru sestupu. Podle kurzů sázkové kanceláře Unibet bude vítězem pražská Sparta, poraženým pak Plzeň, Ostrava a Bohemians. Sparta je podle boomakerů Unibetu favoritem na zisk titulu v kurzu 1,25, zatímco případná obhajoba Plzně by přinesla 3,3násobek vkladu.

Na opačném konci tabulky si lze vsadit na květnový smutek Bohemians v kurzu 2,00, dalšími kandidáty druholigové budoucnosti jsou podle Unibetu Ostrava a Jihlava (oba týmy kurz 2,35).

„Český fotbal se sice uložil k zimnímu spánku, předpokládáme ale, že souboj Sparta – Plzeň se bude probírat dál bez ohledu na přestávku,“ očekává marketingový manažer Unibetu Milan Klemš. „Podle nás úplně všechno hraje pro Spartu. Pět bodů náskoku, větší hlad, zavedený trenér i domácí výhoda v přímém souboji s Plzní,“ dodává zástupce sázkovky.

Titul se omezí na již zmíněný duel Sparty s Plzní – možnost, že by Teplice dokázaly smazat 14bodovou ztrátu na čelo ohodnotil Unibet kurzem 50, možnost, že by toto zvládl kdokoliv jiný pak dokonce kurzem 100.

Naopak široké pole kandidátů se solidními šancemi „uspět“ skrývá nabídka na sestupující, když vedle již zmíněných „favoritů“ může sestup potkat také Příbram (kurz 3,00), Znojmo a Brno (oba týmy kurz 5,00), Slavii (10,00) nebo dokonce Olomouc (20,00).

::

Unibet byl založen v roce 1997 a je online herní společností obchodovanou na burze NASDAQ OMX Nordic Exchange ve Stockholmu. Unibet je jedním z největších veřejně obchodovaných herních operátorů v Evropě a poskytuje své služby ve 27 jazycích na stránkách www.unibet.com, www.unibet.dk, www.unibet.fr, www.unibet.it,www.unibet.be,www.unibet.com.au, www.maria.com a www.mariacasino.dk. Unibet rovněž nabízí B2B služby sportovního sázení prostřednictvím Kambi Sports Solutions,www.kambi.com.

Unibet má nyní 7,2 milionů zákazníků ve více než 100 zemích. Je členem organizací EGBA, European Gaming and Betting Association, ESSA, the European Sports Security Association a co se týče zodpovědného a spravedlivého hraní je auditován a certifikován společností eCOGRA.

Více informací o Unibet Group plc můžete najít na www.unibetgroupplc.com.

Témata: fotbal, Gambrinus liga, sázka, Unibet | Region: Evropa

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024