Posuvné brány jsou chytré. Zrušte stará vrata

Posuvné brány
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 13.1.2020 | Reality, bydlení

Praha (Pressweb) - Ať je déšť nebo sníh, vy si v suchu a teple vjedete do garáže, aniž byste museli vystupovat z auta. Už žádné běhání k vratům, odemykání a zamykání. Komfort při vjezdu i výjezdu vám zajistí posuvné brány. Přitom to není nic komplikovaného. Stará vrata nahradíte novou konstrukcí, dokonce i výplň může být podle vašeho přání – kovová nebo dřevěná. Moderní technologie umožňuje otevřít vrata na dálku, zase je zavřít, a pokud máte automatické zavírání i v garáži, do práce byste mohli klidně jezdit i v ponožkách. Proč se bránit novému, když je to tak pohodlné?

Posuvné brány – pojezdový nebo samonosný typ

Posuvné brány se rozlišují na samonosné a pojezdové. Oby typy jsou automatické, ovládané elektrickým pohonem s bezpečnostními senzory, aby se nezavřely dříve, než je prostor prázdný.  Samonosný typ má posuvné křídlo, jehož stabilitu drží pevně zabudovaný sloupek v zemi, na němž je pojezdový vozík. Křídlo se tak pohybuje asi deset centimetrů nad zemí a není proto třeba uklízet prostor pod křídlem od listí či sněhu. Pojezdový typ posuvné brány má křídlo, které se pohybuje po kolečkách po zemi. Proto je nutné udržovat tento prostor v čistotě. Oby typy vyžadují, aby bylo po jedné straně vjezdu dostatek místa pro zasunutí křídla.

Další variantou jsou skládací vrata

Co dělat, když vjezd do průmyslového nebo administrativního areálu lemují budovy a není tam žádné místo pro zasunutí posuvné brány? Jediným řešením jsou skládací brány nebo vrata. Principem je, že se u vrat otevírají obě křídla. Další variantou skládacích vrat je skládání jednoho křídla, případně kombinace zasunutí a skládání. Každopádně je nutné zachovat šířku vjezdu. Všechny typy jsou také automatické s elektrickým pohonem a dálkovým ovládáním. Může to být samostatné zařízení, ale ovládat brány lze také pomocí mobilního telefonu. Stačí vytočit určité telefonní číslo a brána se sama otevře.

 

Témata: posuvné brány, skládací vrata, vrata, křídlová brána, pohony bran | Region: Středočeský kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300