Pravidelné revize plynových spotřebičů Karma, Moratop, nebo Gamat 461

Karma, Moratop, nebo Gamat 461
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 12.1.2019 | Služby

Praha (Pressweb) - Mít domácí plynový spotřebič v dobré kondici, znamená také o něj dobře pečovat. Tato zařízení se většinou používají denně, například v zimě plynové kotle a topidla, je proto nutná jejich pravidelná kontrola a čištění. Každý ví, že jakmile se o spotřebič nestaráte několik let, jednotlivé součásti a těsnění velmi brzy odcházejí. Pak vás překvapí, že oprava byla dost drahá. Kromě kontrol a běžné údržby jsou ze zákona povinné i pravidelné revize plynových spotřebičů Karma, Moratop, nebo Gamat 461.

Jaký je rozdíl mezi pravidelnou revizí a kontrolou?

A jaký je vlastně rozdíl mezi revizí a kontrolou? Při pravidelné kontrole technik zkontroluje funkčnost zařízení, běžné netěsnosti a většinou vyčistí místa, kde se ukládají spaliny z hoření. Pravidelné revize plynových spotřebičů Karma, Moratop, nebo Gamat 461 se mají podle zákona provádět jednou za tři roky. Součástí je i vstupní revize při instalaci nového výrobku nebo výrobku po generální opravě. Při revizi se zejména kontroluje netěsnost potrubí a zařízení, zda někde neuniká plyn. U starších spojů se ještě používala koudel, která však časem vysychá a spoj přestane těsnit. Určitě nezapomínejte na pravidelné revize plynových spotebičů Karma, Moratop, nebo Gamat 461.

Když chybí pravidelné revize plynových spotřebičů, pojišťovna nezaplatí škodu

Revizi provádí technik, který je na tuto činnost vyškolen. Existuje několik skupin plynových zařízení a rozvodů, k jejichž revizi se přiděluje i odpovídající licence. Pravidelné revize plynových spotřebičů Karma, Moratop, nebo Gamat 461 spadají do okruhu domácích spotřebičů a též i příslušné licence. Technik z revize vypracuje zprávu, která zahrnuje i opravy minulých nedostatků a navrhne postup, jak nové problémy odstranit. Revizní zprávy jsou důležité například po pojišťovny, které odmítnou uhradit škodu, pokud zařízení neprošlo pravidelnou revizí.

 

Témata: revize plynových zařízení, karma, Mora, moratop, gamat, plynové spotřebiče servis | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300