Zapalovače Zippo s vlastním motivem

Zadavatel: Magieprirody.cz | 12.1.2019 | Média, marketing

Praha (Pressweb) - Pro potěšení své rodiny, přátel nebo kolegů nemusíte vyhledávat finančně náročné pozornosti. Úsměv na tváři vykouzlíte originálním benzínovým Zippo zapalovačem s vlastním zdobením, do kterého vtisknete svůj nápad. Nezáleží na tom, zdali si nevíte rady s výběrem dárku, či si přejete vytvořit nevšední pozornost, se Zippo zapalovačem se trefíte do vkusu každému.

Minimalistický design s originálním zdobením

Jde o drobného kapesního pomocníka, který je vhodný pro mnohé věkové kategorie, ženy i muže, a dokonce i náročné uživatele. Značka má na trhu tradici již od roku 1932 a od té doby se stará o spokojenost svých zákazníků. Zapalovače Zippo se pyšní elegantním provedením různých tvarů a materiálů, na které je možné pomocí rytí nebo gravírování zpodobnit vámi zvolený text, logo či fotografii. Fantazii se v tomto případě meze nekladou, a proto je zcela na vás, jaké zvolíte kompoziční řešení. Návrh může obsahovat minimalistická a jednoduchá loga, umístěná nenápadně na spodní straně, ale také složitější fotografie, které ozdobí celou plochu.

Precizní technologie

Gravírování pomocí CNC stroje s diamantem je schopné se věnovat všem detailům. Jde o metodu, jež nahrazuje ruční rytí a nabízí možnost absolutní preciznosti. Zippo zapalovače jsou tak provedeny kvalitně, přesně podle vámi zadaného návrhu.

Zvolte nápaditý návrh

Pokud chcete udělat radost těm nejbližším, stačí na Zippo zapalovač přidat srdečné věnování nebo malý osobní vzkaz. Kromě toho lze vložit rodinou fotografii nebo celá jména. Neopomeňte tímto darem potěšit také své pracovní kolegy, které jistě potěší zapalovač s logem firmy nebo motivačním nápisem.

S balením si lámat hlavu nemusíte, jelikož je zapalovač dodán v krabičce a připraven jako dárek. Stejně tak se pyšní dlouho životností, kterou ještě podtrhuje doživotní záruka.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Obrázek uživatele Magieprirody.cz
Česká republika
marcol@email.cz
Tel: +420 728 463 712