Přepravní palety za skvělé ceny

Přeprava palet
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 13.1.2016 | Služby

Praha (Pressweb) - Přepravní palety jsou alfou a omegou veškeré logistiky při distribuci zboží ať už mezi firmami, nebo mezi firmami a konečným spotřebitelem. Přepravní palety jsou základním kamenem všech přepravovaných nákladů. Veškerá přeprava se počítá na počet typizovaných palet, anebo se považuje za nadměrný či nestandardní náklad.

Přepravní palety se hodí pro transport prakticky jakéhokoliv zboží. Svou jednoduchostí a zároveň variabilitou použití umožňují přepravu prakticky čehokoliv. Aby bylo možné přepravovat zboží rychle a efektivně, jsou přepravní palety podrobeny přísným normám stanovujícím jejich parametry.

Přepravní palety jsou něco jako vratné obaly pro koncové spotřebitele. Svou vysokou kvalitou a odolností jsou předurčeny k opakovanému používání a ze své povahy jsou rozhodně považovány za součást přepravní kapacity než za součást přepravovaného zboží.

Přepravní palety nejvyšší kvality s garancí všech norem Vám nabízí Europal Tůmovka. Zabýváme se výrobou, prodejem, půjčováním i odkupováním typizovaných přepravních palet. Náš ceník palet je výhodný a přehledný. Našim pravidelným partnerům nabízíme bezkonkurenční podmínky a rychlý servis.

Přepravní palety nabízíme nové i použité, v obou případech splňují veškeré normy a budete se na ně při přepravování jakéhokoliv zboží vždy stoprocentně spolehnout. Na zakoupené přepravní palety samozřejmě poskytujeme veškerý servis a pokud se při transportu stane z jakékoliv příčiny nějaká nehoda, při které se přepravní palety poškodí, rádi Vám poškozené palety opravíme.

Servis palet provádíme okamžitě výměnou za nepoškozené kusy. Přesvědčte se o tom, že máme nejen výhodný ceník přepravních palet, ale že naše nabídka pro Vás znamená veškerý servis při pravidelném i nepravidelném používání přepravních palet. Neřešte starosti s paletami. Obraťte se na nás!

 

Témata: přeprava na paletách, palety, palety pro přepravu | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300