Spolehlivý partner pro přepravu zboží

Partner pro přepravu zboží
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 13.1.2016 | Služby

Praha (Pressweb) - Potřebujete přepravit jakékoliv zboží, ať už jednorázově, anebo se transportem zboží zabýváte trvale? Jedním z problémů, které v takové situaci musíte řešit, je zabalení a zajištění nákladu po dobu přepravy.

Přepravní palety jsou základním prostředkem pro přepravu zboží. Na jejich používání jsou zařízeny kamiony, kontejnery, lodě i vlaky. Přepravní palety jsou standardizované přepravní nástroje, splňující přísné normy na nosnost a na kvalitu provedení.

Společnost Europal Tůmovka je předním výrobcem a distributorem typizovaných přepravních palet. Našimi dlouholetými partnery jsou přední hráči na trhu přepravy zboží. Vyrábíme a opravujeme přepravní palety, splňující veškeré požadované normy.

Přepravní palety prodáváme zcela nové i použité, v obou případech splňující všechny požadavky na únosnost a bezpečnost přepravovaného zboží. Palety Vám rádi půjčíme a stejně tak zajistíme i jejich přepravu na místo nakládky zboží, pokud k tomu nemáte vhodné přepravní prostředky.

Kromě výroby přepravních palet se zabýváme i jejich opravami. Poškozené přepravní palety není třeba znehodnocovat, ale je možné je rychle opravit a znovu uvést do oběhu. Našim partnerům poskytujeme okamžitý servis poškozených palet formou jejich výměny za palety bezvadné.

Vykupujeme i použité palety, pro které nemáte žádné využití. Europal Tůmovka je nejen renomovaným výrobcem palet, ale pro naše obchodní partnery jsme spolehlivým poskytovatelem veškerých služeb při zajištění paletové přepravy zboží.

Výroba, servis, prodej, pronájem i výkup palet nejvyšší kvality, to je komplexní nabídka našich služeb, kvůli které se k nám naši klienti rádi vrací. Staňte se jimi i Vy a staňte se naším spokojeným partnerem, který už nebude muset řešit starosti se zajišťováním přepravních palet.

Témata: palety, paleta, výroba palet, přepravní palety | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300