Chcete se stát řidičem? Autoškola vás nemine

Autoškola vás nemine
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 13.1.2016 | Auto-moto, logistika

Praha (Pressweb) - Konečně máte příležitost změnit profesi. Řidič nákladního auta, řidič kamionu? Už ta slova vyvolávají představu dálek a zajímavého zaměstnání. Nesedíte na židli a nesledujete jen počítač. Na silnici se pořád něco děje, navíc máte příležitost cestovat do zahraničí. Jestliže jste si už vybrali profesi, dalším krokem je autoškola. Musíte si osvojit znalosti a dovednosti, které řidič nákladního auta musí umět. Autoškola je pro tuto profesi zásadní. Nejen že získáte řidičské oprávnění pro nákladní automobil, ale pro výkon nové profese musíte mít profesní průkaz a absolvovat pravidelná školení.  

Autoškola Novák poskytuje kurzy pro řidičáky na náklaďák

Autoškola Novák, která má svá střediska v Českém Brodě, Kolíně, Kutné Hoře, Mladé Boleslavi, Nymburku, Poděbradech a ve Zruči nad Sázavou, poskytuje jak kurzy pro získání řidičského oprávnění pro nákladní automobily, tak i povinná školení. K získání licence pro nákladní automobil vám musí být 21 let, musíte být držitelem řidičského oprávnění na osobní vůz skupiny B a musíte být v dobré zdravotní kondici. Jsou i výjimky. Pokud získáte profesní průkaz už v 18 letech, můžete dostat řidičák na nákladní vůz už v tomto věku.

Zkušený řidič se z vás stane až po letech ježdění

Autoškola Novák využívá pro výuku teoretických a praktických znalostí výukový set AUTOŠKOLA? POHODLNĚ! od Zdeňka Schrötera, jehož vzdělávací metody se ukázaly jako přístupné široké řidičské veřejnosti. Ale teorie je jedna věc, a praxe druhá, jak říkají klasici. Sebelepší znalost teorie z vás dobrého řidiče neudělá. To vám řekne každá autoškola. Dalším stupněm vzdělání jsou praktické jízdy, při nichž získáváte představu o rozměrech vozidla, chování při řízení a naučíte se vnímat nákladní vůz v husté dopravě. Je to jiná jízda než s osobním vozem. Když získáte řidičské oprávnění na nákladní automobil, zkušeným řidičem se stanete až po letech ježdění.

Témata: autoškola, autoškola Novák Kutná Hora, autoškola levně, Autoškola rychle | Region: Středočeský kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300