Správa nemovitostí. Vše co potřebujete o naší službě pro podnikatele vědět

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 13.11.2021 | Reality, bydlení

Správa nemovitostí je nejrozsáhlejší službou, kterou naše kanceláře happyhouserentals.com nabízí. Jedná se o balíček velkého počtu menších, dílčích služeb, které slouží jako ochranný štít a zároveň i motor pro mnohé podnikatele.

Součástí správy nemovitostí jsou služby zabezpečující technický stav nemovitosti a jejího okolí, zároveň tak pomáhá s komunikací s klienty a končí to u kompletního papírování a hlídání odvodů. Jak se ale správa nemovitostí zřizuje a kde vám ji nabídneme? To vše zjistíte na následujících řádcích.

Místo činu Praha a okolí

Naše společnost se vám zajisté ukáže na prvních pozicích, kdykoliv budete vyhledávat pojem „správa nemovitostí Praha“. Na trhu se pohybujeme už dlouhou dobu a specializujeme se na trh v hlavním městě a jeho blízkém okolí. Nejsou ale výjimkou ani klienti z měst, která jsou často přezdívaná jako předměstí Prahy. Může jít o města jako Beroun nebo Kladno.

V Praze nabízíme svoje služby v plném měřítku napříč všemi částmi města bez jakýchkoliv limitů a omezení.

Jaká je cena správy nemovitostí?

Správa nemovitostí vám dokáže ušetřit ohromnou spoustu času a zároveň vás ochránit před mnohými obtížemi. Cena tak rozhodně odpovídá výkonu. S tabulkovými cenami se ale u nás rozhodně nesetkáte. Všechny ceny služby jsou odvíjeny na základě rozsahu vašeho podnikání a zároveň i očekávaného výdělku. Nikdy se tak nestane, že by cena služby přerostla v nevýhodnou v poměru k vašemu podnikání.

Jak je celá spolupráce pojištěná?

Celá spolupráce je realizována sérií smluv o zastoupení a také plnou mocí. Z té mají mnozí obavy, ale není důvod se jich bát v našem případě. Ve smlouvách jsou bez jakýchkoliv dodatků pevně stanoveny mantinely naší spolupráce. Vy tak máte jistotu v tom, do jaké míry smíme nakládat s vaší nemovitostí. A my se naopak kryjeme před dopady na nemovitost, které nemáme šanci ovlivnit.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667