Proč si lešení půjčovat? Pořiďte si vlastní

Proč si lešení půjčovat?
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 13.11.2019 | Stavebnictví

Praha (Pressweb) - V dnešní době se staví velmi rychle, jednotlivé stavební úkony na sebe musí navazovat, protože každá prodleva stojí firmy spoustu peněz. Představte si, že nemáte vlastní lešení a jste zvyklí se je vypůjčit.  Ale pozor! Zrovna není k mání, přestože jste si je rezervovali. Pokud je potřebujete pravidelně, raději si pořiďte vlastní. Například dílcové lešení Haki je velmi variabilní, slouží jako fasádní, pojízdné, kozlíkové, dají se z něho smontovat rampy, jeviště, tribuny nebo menší přístřešky. S vlastním lešením budete nezávislí, svoji práci si budete moci lépe organizovat.

Oblíbené je lešení Haki

Čím je lešení Haki tak populární? Snadno se montuje a demontuje. Proti povětrnostním vlivům je chráněno barvou nebo povrchovou vrstvou zinku. Díky zachování určitého průměru trubkových dílců je robustní a při větších konstrukcích velmi stabilní. Základní pole má rozměry 1,25 x 3,05 m, výška patra je 2,04 m. Skládá se ze sedmi základních dílů – sloupků, podélníků, příčníků, podlážky, zábradlí, patek a zpevňuje se ocelovými lanky neboli ztužením. Lešení Haki umožňuje sestavovat vysoké a složité konstrukce, například schodišťové věže až do výše 50 metrů, přitom je bezpečné.

Lešení Haki je variabilní, má základní sadu, malou sadu a minisadu

Základní sada lešení Haki umožňuje postavit konstrukci až do výše 16,32 m s celkovou délkou 24,45 m. S 8 poli a 8 podlažími tak obsáhne plochu 400 metrů čtverečných. Pro potřebu menších konstrukcí se prodává malá sada se stejnou výškou, tedy 8 podlaží, ale jen se 4 poli, tedy délkou 12,20 m. Pro práce v malých výškách je k dispozici minisada s pohledovou plochou 100 metrů čtverečných, s výškou 8,16 a s délkou na 4 pole. Praktické jsou například výsuvné lešenářské kozy, které umožňují vytvořit pracovní plochu o šířce 1,25 m s výškou od 0,3 m do 1,32m.

 

Témata: lešení, lešení Haki, prodej lešení, půjčovna lešení, haki | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300