Výkup palet je lepší než jejich likvidace

Výkupení palet nebo likvidace
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 12.11.2017 | Služby

Praha (Pressweb) - Poškozená paleta se nemusí hned použít na palivové dříví, lze ji totiž opravit. Firma Europal Tůmovka zajišťuje výkup palet, které pak opravuje a znovu dává do oběhu. Palety, které jsou vhodné pro opravu, nesmí mít zlomené či nalomené svlaky ložní podlahy. Ostatní přířezy či špalíky lze opravit či vyměnit. Opravy palet jsou výhodné právě tam, kde se vyrábí. Díly jsou normované a lze je snadno nahradit. Dřevo opravovaných palet však musí být zdravé, bez známek plísně či napadení dřevokaznými houbami. Odkup palet se provádí u palet světlých i tmavých.

Odkup palet – většina palet se dá opravit a dát znovu do oběhu

Pro firmu, která využívá palety pro distribuci zboží, může být odkup palet výhodný. Palety, které už nemůže použít, se jí hromadí v provozovně a zabírají cenné skladovací místo. Navíc firma nemusí hned poznat, že paleta ještě není na likvidaci, ale lze i opravit. Ve velkém množství to znamená úsporu nákladů. Europal Tůmovka provádí výkup palet po celý rok, jen v zimě má upravenou provozní dobu. Při množství nad 300 kusů palet si firma pro zboží sama přijede a do 50 km si neúčtuje za dopravu. Zbavte se snadno nepotřebných palet, které ještě nemusí jít do kamen.

Výkup palet – pozor na padělky

Pro výkup palet je důležité, aby tento výrobek splňoval české i mezinárodní normy. Paleta, kterou vyrábí licencovaný výrobce, musí být opatřena registrační značkou garanta a poskytovatele licence, dále číslem uživatele licence a znakem EUR. V oběhu jsou i padělky palet vyráběné zejména v Polsku a Ukrajině. Často mají nižší nosnost a nekvalitní dřevo, a při manipulaci hrozí poškození zboží nebo ohrožení zdraví obsluhy. Tyto falzifikáty jsou sice levné, ale poškozují licencované výrobce. Distributor zboží sice může ušetřit, ale vystavuje se postihu, že padělky uvedl do oběhu.

 

Témata: výkup palet, palety, odkup palet, likvidace palet, paleta | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300