Vydejte se za sněhem do Rakouska!

Lyžování Rakousko
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 13.11.2015 | Cestování, gastronomie

Praha (Pressweb) - Zima pomalu ale jistě klepe na dveře a mnohé cestovní kanceláře mají prodej zájezdů za lyžováním již v plném proudu. Stejně tomu je také u Color Travel, která láká především na lyžování v Rakousku. Jedná se totiž o snadno dostupnou destinaci, kterou máme takřka za rohem. Ceny za ubytování jsou nízké, kvalita sjezdovek je vysoká a skipassy také nejsou drahou záležitostí. Proč tedy zůstávat u nás, když se můžete vydat klidně do zahraničí za stejnou a třeba i nižší cenu?

Nabídka zájezdů pro lyžování v Rakousku je opravdu rozsáhlá. Konkrétně cestovní kancelář Color Travel si pro Vás připravila mnoho lokalit, do kterých se můžete vypravit. Vybírat můžete například z míst, jako jsou:

Dachstein West, Ski Amadé – Schladming a ledovec, Dachstein, Kaprun, Pitztal,  Lofer Matrej – Kals a Grossglockner Zillertal či Hinterstoder – Wurzeralm a mnoho dalších!

A výběr opravdu není jednoduchý! Například lyžařské středisko Hinterstoder – Wurzezalm, které se nachází v Horních Rakousech a nadmořské výšce 600 až 2 000 metrů, má opravdu co nabídnout. Naleznete zde sjezdovky v celkové délce šedesáti kilometrů a vyberou si nejen lyžaři začátečníci, ale i pokročilí. Nechybí ani upravované běžkařské tratě. Středisko je navíc opravdu dobře dostupné a z Prahy nebo Brna je vzdálené pouze přibližně 330 km.

 

I když tato místa nejsou zrovna veliká, mají co nabídnout a patří k těm opravdu oblíbeným střediskům. Ceny skipassů se pohybují také na přijatelné výši, kdy dospělý může lyžovat dva dny za 75 či 70 Euro dle výběru sezony. Pokud se řadíte mezi rodiny s dětmi, určitě navštivte Sunny’s Kids parky uprostřed obou areálů, které zaručují dokonalou zábavu pro Vaše děti. Nechybí samozřejmě ani lyžařské školy. Kromě lyžování se zde můžete zaměřit také na paragliding. Snowboardisty jistě potěší Funpark s Höss a u Wurzeralmu. Tak kam se letos vydáte Vy? 

 

Témata: lyžování v Rakousku, dovolená v Rakousku, Zima Rakousko, Rakousko levně | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300