Česká společnost el nino parfum, s.r.o. spustila jako první v USA online parfumerii Parfimo.com

Zadavatel: el nino parfum | 13.11.2014 | Obchod, e-commerce

Nová Paka (Pressweb ) - 13. listopadu 2014: Česká společnost el nino parfum, s.r.o. provozující u nás již jedenáctým rokem úspěšnou parfumerii Elnino.cz působí již v sedmi evropských státech a letos rozšířila své působení na americký trh s cílem do roka obsadit místo mezi pěti nejúspěšnějšími e-shopy s parfémy a kosmetikou.

V USA založili jednatelé společnosti el nino parfum, s.r.o. samostatnou firmu Parfimo Fragrances Inc. provozující online parfumerii Parfimo.com. „Vstup na americký trh, který má obrovský potenciál v podobě více než 300 miliónů spotřebitelů, jsme plánovali zhruba rok. Nejnáročnější byl výběr vhodných skladových prostor a sestavení týmu šikovných a spolehlivých zaměstnanců“, uvádí Zdeněk Augusta, project manager el nino parfum, s.r.o. V současnosti zaměstnává Parfimo Fragrances 10 Američanů obsluhujících zákaznickou linku a sklad o rozloze 2 500m2. Dále pak 5 Čechů zaměřených na americký trh, kteří se starají převážně o marketing.

Parfimo.com vypadá na první pohled podobně jako české Elnino.cz, hlavním rozdílem je však skladba produktů. „V USA jsou populární jiné, lokální značky produktů, než v České republice“, vysvětluje Augusta a dodává, že segmentový průzkum trhu nejprodávanějších výrobků byl pro společnost klíčovým zdrojem informací. Stejně jako české Elnino.cz nabízí Parfimo.com jen naskladněné zboží a tedy rychlé doručení objednávky, což je jednou z konkurenčních výhod. První americký zákazník na Parfimo.com byl odbaven dne 17. 10. 2014.

Cíle společnosti jsou odvážné, ale s ohledem na stávající vývoj a první stovky spokojených zákazníků reálné – do roka patřit mezi pět nejúspěšnějších amerických online parfumerií.   

 

el nino parfum, s.r.o.

El nino parfum, s.r.o. působí v současnosti v sedmi evropských státech a na sedm dalších se chystá do roka vstoupit. Letos v říjnu vstoupila společnost na americký trh, kde založila Parfimo Fragrances Inc. provozující eshop Parfimo.com. Společnost vznikla před 11 lety v Nové Pace, kde má dodnes sídlo. Zaměstnává přes 120 lidí a tržby jsou pro rok 2014 v EU plánovány na 1,5 miliardy Kč.

Textový soubor:
PřílohaVelikost
Soubor tz_-_vstup_na_usa_trh_na_web.docx10.68 KB
Témata: parfém

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

el nino parfum

Pražská 1816
509 01 Nová Paka
sona.dlabolova@elnino.cz
Obrázek uživatele el nino parfum
el nino parfum, s.r.o.El nino parfum, s.r.o. vznikla před 20 lety v nové Pace, kde má dodnes sídlo. Společnost nyní zaměstnává kolem 200 lidí. Je provozovatelem internetových parfumérií v Evropě. Svá zastoupení má nejen v České republice, ale např. na Slovensku, v ... vice ›
el nino parfum, s.r.o.
Pražská 1816
509 01 Nová Paka
Česká republika
info@elnino.cz
Tel: +420 491 204 255