Makléř kupujícího – v čem může pomoci?

Zadavatel: SEO Linhart s.r.o. | 13.11.2014 | Reality, bydlení

Uničov (Pressweb) - Nákup nemovitosti je složitá věc, kterou není radno podceňovat. Mnoho lidí bezmezně důvěřuje prodávajícímu, takže se velmi lehce může stát, že koupí dům či byt, se kterým budou velké potíže. Existuje možnost, jak právě tomuto riziku předcházet. Každý zájemce o koupi nemovitosti může využít služeb makléře kupujícího. Proč se tato služba vyplatí a s čím vším makléř pomůže?

Makléř kupujícího jako jistota

Makléř kupujícího je člověk, jehož náplní práce je pomoc s nákupem jakékoliv nemovitosti. Jeho službu je možné vnímat jako jistotu pro kupujícího, že nemovitost bude stavem odpovídat ceně.

Zajistí všechny potřebné úkony

Makléř kupujícího se musí vždy postarat o celý proces, který koupi domu či bytu předchází. Musí provést důkladné prověření stavu nemovitosti tak, aby kupující měl jistotu seriózního nákupu. Stav, cenu a postup převodu nemovitosti na nového vlastníka prověřuje hned z několika hledisek, které většinou laik není schopen zvládnout či si je vůbec uvědomit. V první řadě makléř prověřuje právní stav nemovitosti, tím zaručuje, že kupující koupí nemovitost od skutečného vlastníka a nikoliv od podvodníka. Případy podvodných prodejů se totiž v poslední době výrazně množí. Makléř ověří vlastnická práva k nemovitosti. Dále se zaměří na stav nemovitosti ze stavebního hlediska, tím je eliminováno riziko koupě nemovitosti se stavební vadou. V rámci této oblasti může makléř poskytnout i odhad na finanční náklady nutné pro rekonstrukci objektu. Po prověření následuje podrobná analýza kupní ceny. Makléř zjistí, zda cena odpovídá skutečnosti a pokud ne, pomůže vyjednat slevu tak, aby byla cena odpovídající stavu. Makléř kupujícího, pokud bude mít klient o nemovitost zájem, pomůže připravit i veškeré potřebné smlouvy, a tak výrazně celý proces prodeje urychlit.

Kde?

Služby makléře se vyplatí ve všech ohledech! Zajímavou nabídku v tomto oboru nabízí společnost Musil Reality. Více informací a kontaktní údaje jsou k dispozici na musilreality.cz.

Region: Olomoucký kraj

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Linhart s.r.o.

Dětřichov 27
783 91 Uničov
Kontaktní osoba: Jan Linhart
linhart@seolinhart.cz
+420 604 539 064
Obrázek uživatele SEOLinhart.cz
Již 7 let se zabýváme optimalizací pro vyhledávače a budujeme kvalitní zpětné odkazyVlastníme velké portfolio webů (tisíce domén) určených pro prodej zpětných odkazůZvyšte zisk Vašeho webu, ale nevynakládejte přitom zbytečně penízeProdáváme odkazy největším SEO agenturám v České republice
SEO Linhart s.r.o.
Dětřichov 27
783 91 Uničov
Česká republika
linhart@seolinhart.cz