Informační vitríny pro školky a školy

Zadavatel: Jiří Novotný - e-obchod www.pontte.cz | 13.11.2014 | Reality, bydlení
vitríny s dětskými motivy

Doubravice nad Svitavou (Pressweb) - Informační vitríny s dětskými motivy z nabídky e-obchodu www.pontte.cz se staly oblíbenou součástí vchodů a vestibulů škol a školek. Zákazníci oceňují vtip, který umožňuje z nutné výbavy učinit veselý a hravý prvek, který zcela odpovídá charakteru budov určených dětem.

Kouzlo vitrín s dětskými motivy spočívá ve vhodně zvolených živých barvách a v atraktivních figurkách zvířat, které tvoří zadní plochu vitríny. Postavičky motýla, králíka, tučňáka, želvy, sovy a medvěda jsou natolik výrazné, že se stanou dominantou stěny, na kterou jsou umístěny. Dětští uživatelé si je oblíbí a pohled na ně jistě potěší i rodiče, kteří s ratolestmi procházejí kolem. Děti pak nezapomenou upozornit rodiče na to, aby si prohlédli i obsah informačních vitrín - zveřejněné údaje.

Pro uživatele vitrín - školní zařízení - je jistě podstatné, že se jedná o kvalitní výrobek, který zaručuje vysokou životnost a stálý vzhled. Základem jsou venkovní vitríny z hliníku, které mají již řadu let v oblibě školy, obce i firmy v celé České republice. Prodejce - e-obchod www.pontte.cz, je má v sortimentu od roku 2007 a za celou dobu prodeje nezaznamenal reklamace způsobené nekvalitou výrobku. Vitríny pro školy byly uvedeny na trh v roce 2012 a rozšířily nabídku žádoucím směrem. Do sortimentu vnesly žádoucí oživení, punc individuálnosti a hravosti.

Kromě informačních vitrín je možné doplnit okolí školy o příbuzné prvky - bezpečnostní zábradlí School s prvky zvyšujícími ochranu dětí a bránícími jejich vběhnutí do vozovky. Zábradlí jsou opět vybavena animacemi. Dále jsou k dispozici dětské lavičky z dubového dřeva, opět v jásavém barevném provedení a totemy, upozorňující na přítomnost dětí.

Pro další informace a nabídku navštivte specializovaný e-obchod www.pontte.cz kde najdete širokou nabídku vybavení pro obce, školy a firmy.

Témata: venkovní vitríny školní vybavení

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

Jiří Novotný - e-obchod www.pontte.cz

Zázmolí 449
679 11 Doubravice nad Svitavou
Kontaktní osoba: Jiří Novotný
Provozovatel
service@pontte.cz
+420 774 423 560
Obrázek uživatele Na2Ty
Specializovaný prodejce - informační vitríny, dopravní zrcadla, vybavení pro obce a firmy - přístřešky a stojany na kola, autobusové zastávky, lavičky, patníky, sloupky, zábradlí a hrazení, velkoobjemové květináče, mříže na ochranu zeleně, prostředky na ochranu strojů a zařízení proti kolizi A-SAFE... vice ›
Jiří Novotný - e-obchod www.pontte.cz
Zázmolí 449
679 11 Doubravice nad Svitavou
Česká republika
jiri.novotny@pontte.cz
Tel: +420 774 423 560