Automatické brány vám ulehčí práci

Kouzlo automatických bran
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 12.10.2020 | Auto-moto, logistika

Praha (Pressweb) - Brány jsou nedílnou součástí libovolných nemovitostí. Jedná se o ty rodinné, ale i komerční. Ve své podstatě jde o rozměrnější vjezd na pozemek, který vám umožní projet automobilem nebo jiným dopravním prostředkem. V dnešní době už v popředí nezůstávají manuální brány, nýbrž automatické brány.

Jejich pojmenování mnohé prozrazuje. Jak asi správě tušíte, jde o něco automatického, o co se nemusíte starat. A právě automatickým branám se budeme věnovat v tomto článku.

V čem spočívá kouzlo automatických bran?

Automatické brány oproti těm manuálním disponují jednou věcí navíc. A tou je elektromotor. Právě prostřednictvím něho dochází k automatickému otevírání a zavírání brány. To znamená, že při průjezdu nemusíte vystupovat z automobilu a plýtvat svými fyzickými silami. Takový model přijde vhod například v dešti, kdy vyjedete nebo zajedete, aniž byste zmokli.

Ovládání automatické brány může být realizováno hned několika odlišnými způsoby. Jedním z nich je všem dobře známé dálkové ovládání. Stačí jediný stisk tlačítka a brána se dá do pohybu. Vsadit ovšem můžete i na důmyslnější, a ještě více automatický proces. Do automobilu může být zabudován systém GSM, takže když se přiblížíte k bráně a autem, začne se pomalu otevírat a vy bez čekání rovnou projedete. Dále jsou to nejrůznější čipy a jim podobné.

Bezpečnost na první místě

Mnohé z vás možná napadne, že automatické brány můžou být svým způsobem i nebezpečné. Co, když vám zhasne motor přesně při projíždění branou a auto zůstane nehybně stát? Pak se rozhodně nemusíte obávat, protože tyto systémy disponují řadou bezpečnostních prvků a čidel. To znamená, že automatické brány nepřiskřípnou vaše auto, ani žádnou osobu nebo třeba děti. Proto se nebojte a vsaďte na tuto efektivní ochranu majetku s propracovaným a automatickým režimem.

 

Témata: brány, automatické brány, brány na ovládání, vrata, oplocení | Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300