Není realitka jako realitka - jak poznáte, která stojí za to?

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 12.10.2018 | Reality, bydlení

Není realitka jako realitka - jak poznáte, která stojí za to?

Realitních kanceláří je na současném trhu doslova jako máku. Ne všechny se ale dají považovat za spolehlivé. Bohužel právě v tomto odvětví můžete narazit i na spoustu podvodníků a podvodných firem, které jednají pouze ve vlastním zájmu. Díky těmto podvodníkům pak na realitní kanceláře obecně spousta lidí hledí skrze prsty. A to je škoda. Jak tedy poznat, která realitní kancelář stojí za to? My to víme!

Zkušenosti jsou cenností každé realitní kanceláře

Může-li se daná realitní kancelář prokázat nějakými zkušenostmi, které budou v tomto případě představovat prodané či pronajaté nemovitosti, pak je to pro ni jedině bod k dobru. Vlastně jsou to právě zkušenosti, podle kterých můžete poznat, jestli spolupráce právě s touto realitkou stojí za to. Čím více zkušeností, tím lépe - teprve až s léty získává realitní kancelář na šikovnosti a samozřejmě i důvěře lidí.

Reference od klientů nepodceňujte

Dalším ukazatelem renomované realitní kanceláře jsou reference od zákazníků, kteří s danou realitkou spolupracovali. Podívejte se, jestli realitní kancelář nějaké reference má, a pokud ano, jestli jsou kladné nebo naopak. Pražská realitní kancelář Happy House Rentals disponuje nejen zkušenostmi prověřenými léty na realitním trhu, ale může se pyšnit i kladnými referencemi. Drtivá většina zákazníků se totiž neváhala za realitní kancelář postavit a důvěru by jí klidně svěřila znovu.

Vícero služeb není na škodu

Nabízí-li realitní kancelář vícero služeb, je to jedině bod k dobru. I u realitní kanceláře happyhousenrentals.com máte možnost využít několika nabízených služeb - prodej, pronájem nebo například správa nemovitostí. Snaží se tak vyjít vstříc co možná nejširšímu publiku zákazníků, díky čemuž si každý přijde na to, co hledá. A to je vlastnost, která je v tomto oboru nedocenitelná.

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
petra.hrbkova@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667