Leaders in HORECA CEE & CIS

26. - 27.11.2015, Praha
Zadavatel: International Business Council | 13.10.2015 | Cestování, gastronomie

Praha (Pressweb) - Leaders in HORECA Summit, pořádán společností International Business Council, se uskuteční v Praze ve dnech 26. a 27. listopadu 2015. Tato Mezinárodní konference se jako jediná svého druhu v oblasti Střední a Východní Evropy může pyšnit přítomností vice než 150 profesionálů z celého HORECA Segmentu. Příkladem lze uvézt Viceprezidenty pro Food & Beverages z největších hotelových řetězců, kuchaře oceněne prestižními Michelskými hvězdami či majitele restauraci, kaváren a pekáren. Tato prestižní konference konající se po dva dny v luxusním prostředí pětihvězdičkového hotelu v Praze přivítá profesionály a známé osobnosti z oboru reprezentující vice než 30 zemi.

Leaders in HORECA se rychle stává jednou z nejprestižnějších akci v regionu o tom také vypovídá udělená záštita od Ministerstva pro Místní Rozvoj CR, které bude na konferenci reprezentovat sama ministryně Ing. Karla Šlechtová, která svých úvodním proslovem přivítá všechny účastníky první den při slavnostním zahájení. Dále důležité jmenovat spolupráci s Českou, Polskou a Švýcarskou Hospodářskou Komorou, Svazem Obchodu a Cestovního ruchu, Balkánskou alianci hotelových asociaci, Asociaci hotelu a restauraci Lotyšska stejně jako s mnoha velvyslanectvími a mediálními partnery z celého světa.

Tato dvoudenní konference poskytne odborná fóra s moznosti nahlédnout do budoucích planu na regionálním trhu, nových trendu a konceptu v HORECA segmentu. Můžeme očekávat vystoupeni řečníků jako jsou například; Viceprezident Food and Beverages pro Evropu- Simon Burdess z hotelového řetězce InterContinental, Philip Mahoney - Viceprezident Food and Beverages za hotelovy retezec Carlson Rezidor nebo jeden z nejznámějších českých kuchařů současnosti a mediální tvář Zdenek Polreich či také jeden z nejlepších portugalských kuchařů a majitel restaurace Belcanto, která byla oceněna dvěma mischelinskymi hvězdami, Jose Avilles a mnoho dalších.

Konference nabízí velice interaktivní program, kde všichni účastníci mají moznost byt svědky diskuzi o aktuálních trendech v oboru od uznávaných profesionálu kteří patří do světové špičky profesionálů. Cely dvoudenní program se bude konat v anglickém jazyce.

Vice informaci a moznost bezplatné registrace najdete na webových stránkách Summitu: www.horecacee.com a na telefonu +420 246 093 275.

Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

International Business Council

Dejvická 306/9
160 00 Praha 6
Kontaktní osoba: Lauren Jenkins
laurenj@intlbc.com
Obrázek uživatele International Business Council
International Business Council is a global organization committed to advancing global economies by fostering business and leadership development opportunities amongst governments and businesses worldwide through delivering highly specialized and integrated concepts of high – level summits, meetings... vice ›
International Business Council
Dejvická 306/9
160 00 Praha 6
Česká republika
info@intlbc.com