Češi dokončí vítězný hattrick a po Kazachstánu budou mít devět bodů

Zadavatel: e.vox, spol. s r. o. | 12.10.2014 | Sport, volný čas, zábava

Londýn/Praha (Pressweb) - 12. 10. 2014: Šance na postup českých fotbalistů na EURO rostou, po pondělním zápase v Kazachstánu by už kurz na jejich účast ve Francii měl spadat do kategorie „tutovek.“ Myslí si to bookmakeři sázkové kanceláře Unibet, kteří český národní fotbalový tým pro pondělní zápas v Astaně vidí jako jasného favorita v kurzu 1,44 na výhru, zatímco domácí Kazachy si lze vsadit v kurzu 8,00 a remíza by eventuálně úspěšnému sázkaři přinesla 4,2násobek vkladu.

„Po úspěšném dvojboji Nizozemí-Turecko si nikdo moc nedovede představit, že by Češi uklouzli na Dálném východě. Sice máme v historii několik podcenění teoreticky slabších soupeřů a ani umělá tráva nehraje v náš prospěch, na druhou stranu si myslíme, že v tuto chvíli jsme v laufu a fotbalisté si pod Pavlem Vrbou tři body vykopou,“ míní marketingový manažer Unibetu Milan Klemš.

Výhru by českému týmu měl vystřílet nejspíš David Lafata, na jehož úspěšný zásah je vypsán kurz 2,55, o něco nižší šance pak bookmakeři Unibetu vkládají do Tomáše Rosického (3,20), Václava Pilaře (3,70) a Bořka Dočkala s Ladislavem Krejčím (oba 3,90). Ze specialit si pak lze vsadit třeba na to, že hrdina tureckého zápasu Tomáš Sivok bude vyloučen (kurz 21,00) nebo že Tomáš Rosický trefí tyč (11,00).

Aktuální kurzy s možností sázet online najdete na https://cz.unibet.com/betting#/event/1001967801

Společnost Unibet Group Plc je veřejně obchodovaná společnost na burze NASDAQ OMX Nordic Exchange ve Stockholmu. Od roku 1997 web Unibet.com poskytuje platformu pro sportovní sázky, casino, hry a online poker pro více než 8,6 miliónu zákazníků ve více než 100 zemích světa. Unibet je členem EGBA, Evropské asociace her a sázek, RGA, Remote Gambling Association ve Velké Británii a je auditován a certifikován organizací eCOGRA ve vztahu k odpovědnému a spravedlivému hraní. Skupina Unibet Group nejenže dodržuje veškeré příslušné právní předpisy týkající se zodpovědného sázení a hraní, vždy byla také i aktivním členem a podporovatelem hlavních základů zodpovědného sázení a hraní. K některým z námi podporovaných iniciativ patří: jsme zakládajícím členem EGBA a ESSA; jsme hlavní hybnou silou Dne zodpovědného hraní EU v Evropském parlamentu; každoroční dary Gambling Therapy.

Region: Evropa

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

e.vox, spol. s r. o.

Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Kontaktní osoba: Zdeněk Fekar
mediální poradce
zdenek@evox.space
+420 775 599 024
Obrázek uživatele e.vox
Poskytujeme služby v oboru marketingových komunikací, zejména poradenství v oblasti public relations. Tiskové zprávy, letáky, inzeráty, komunikace se zákazníky, video nebo prezentace na facebooku a jiných sociálních médiích? Cokoli potřebujete, neváhejte a ozvěte se.
e.vox, spol. s r. o.
Slavíkova 3
120 00 Praha 2 - Vinohrady
Česká republika
flotila@evox.space
Tel: +420 775 599 024