Nejspolehlivější správa nemovitostí v Praze

Zadavatel: MediaUp Agency s.r.o. | 12.9.2019 | Reality, bydlení

Správa nemovitostí je v posledních letech stále žádanější službou, o kterou čím dál více projevují zájem nejen jednotlivci, ale i developeři. Je to velice zajímavá cesta, jak přijít k pěknému výdělku za minimální úsilí. Pokud vlastníte nemovitost, ať už se jedná o byt, rodinný dům nebo celý činžák, ale nezvládáte se o nemovitost starat sami (či jednoduše nechcete), pak je správa nemovitostí přesně tím, co vám pomůže život usnadnit.

Profesionálové ve svém oboru

Menší realitní kancelář sídlící v Praze má pod sebou Divizi správy. Jde o tým lidí, kteří jsou skutečnými profesionály ve svém oboru. Na českém trhu mají velmi dobré a spolehlivé jméno a právem se mohou pyšnit i titulem nejspolehlivější správa v Praze. Za sebou mají dvacet let zkušeností, které neustále prohlubují a zdokonalují se tak v tom, co dělají každý den.

Službu může využít kdokoli

Správa nemovitostí je určena pro každého majitele nemovitosti. Je úplně jedno, jestli máte ve svém vlastnictví menší byt, prostorný rodinný domek, nebo jestli vlastníce celý činžovní dům. V každém případě se na tuto společnost můžete spolehnout, kdykoli se na ni obrátit a svěřit jim svou důvěru. Divize správy má pod patronátem desítky bytových jednotek a dosahuje více jak 98% úspěšnosti v jejich obsazení.

Získejte pravidelný příjem

Na stránkách happyhouse-sprava.cz se můžete podívat na další velmi zajímavá a lákavá čísla, která vás určitě přesvědčí o tom, že právě tohle je ta nejlepší volba. Cílem společnosti je zajistit vám výnos z pronájmu vaší nemovitosti, přičemž se vždy snaží zajistit co možná nejvyšší obrat. Společnost vždy jedná nejdříve v zájmu svých klientů, zájmy společnosti jsou až na druhé koleji.

Region: ČR

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

MediaUp Agency s.r.o.

U Pramenu 2484
440 01 Louny
Kontaktní osoba: Bc. Petra Houdová
info@mediaup.cz
+420 703 355 822
Jsme digitální agentura nabízející full-service pro Váš business na internetu. Specializujeme se na SEO optimalizace, PR, PPC a Social marketing.
MediaUp Agency s.r.o.
U Pramenu 2484
440 01 Louny
Česká republika
info@mediaup.cz
Tel: +420 737 393 667