Rychlá oprava: Karma, MORA, MORATOP

Rychlá oprava: Karma, MORA, MORATOP
Zadavatel: SEO Services, s.r.o. | 11.9.2018 | Reality, bydlení

Praha (Pressweb) - Jestliže vám odborná firma instaluje nový průtokový ohřívač nebo topidlo, nemůžete si myslet, že už se o něj nemusíte dále starat. Každý spotřebič potřebuje běžnou údržbu, a v případě plynových zařízení je to pravidelná roční kontrola. Pak vás nemusí strašit oprava Karma, nebo dalších značek jako je MORA či MORATOP. Technici při pravidelných kontrolách v drtivé většině zjistí drobné závady, netěsnosti či opotřebení, a okamžitě vadné součástky vymění. Je totiž nepříjemné, když závadu zjistíte až tehdy, když spotřebič přestane fungovat.

Oprava Karma? Pravidelné kontroly jsou levnější

Pravidelné kontroly budou pro vás rozhodně levnější, než drahá oprava až po selhání přístroje. Značky jako MORA, Karma či MORATOP jsou spolehlivé, a fungují léta jen při pravidelné údržbě. Když si na lístek poznamenáte oprava Karma, už víte, že budete mít starosti. Opravář nemusí být hned k dispozici, a co když je víkend a v servisech mají napilno? Bez topení můžete být v zimě i několik dní. Z toho vyplývá jediné – než oprava Karma, raději si do kalendáře mobilu poznamenejte kontrola Karma. I pro servisní firmu je to pohodlnější, než když musí objíždět na poslední chvíli opravy a na každou má málo času.

Nezapomínejte na revize každé tři roky

Karma, MORA, MORATOP jsou prověřené značky, ale každé plynové zařízení potřebuje jednou za tři roky revizi. Není to nic samoúčelného, při revizi se prověří těsnost jednotlivých součástek a jejich spolehlivost. Zemní plyn, který se jako palivo v plynových zařízeních používá, je při úniku velmi nebezpečný. Není sice jedovatý jako svítiplyn, ale když je ho hodně, se vzduchem vytváří třaskavou směs. Už víte, že než oprava Karma, MORA či MORATOP je lepší pravidelná kontrola a každé tři roky revize. Jen tak máte jistotu, že vaše spotřebiče budou pracovat spolehlivě.

 

Témata: oprava karma, karma k opravě, servis plynových zařízení, oprava MORA, Oprava MORATOP | Region: Praha

Redakční poznámka: Za pravdivost obsahu odpovídají zadavatelé jednotlivých článků.

Zadavatel:

SEO Services, s.r.o.

Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Kontaktní osoba: Alena Špinarová
Vedoucí kanceláře
pressweb@krotiteleseo.cz
Obrázek uživatele SEO Services
SEO Services, s.r.o.
Na Nivách 956/2
141 00 Praha 4 - Michle
Česká republika
pressweb@krotiteleseo.cz
Tel: +420 24174300